Widzowie TVP załamani. Odchodzą dwie największe gwiazdy

Widzowie TVP załamani. Odchodzą dwie największe gwiazdy

Fani emitowanego na TVP serialu "M jak Miłość" są załamani! Najbardziej charakterystyczne gwiazdy w polskim show-biznesie mogą niedługo opuścić plan zdjęciowy. Wszystko przez nowy, jeszcze niezapowiedziany, polski film pełnometrażowy.

Marcin i Rafał Mroczkowie należą do zespołu "M jak miłość" od samego początku - czyli już od 2000 roku. To właśnie wtedy wyemitowany został pierwszy odcinek uwielbianej przez Polaków produkcji. Bliźniacy grają role dwóch serialowych braci, Piotrka i Pawła Zduńskich. Dotychczas nie widywano ich na dużym ekranie, nawet w rolach drugoplanowych. Wkrótce jednak ich serialowa kariera może się zakończyć.

Serial TVP utraci swoje największe gwiazdy?!

Jeden z braci na swoim profilu na Instagramie ujawnił zaskakująca wiadomość. Na opublikowanym zdjęciu widać uśmiechniętego Rafała Mroczka, który w rękach trzyma scenariusz filmowy.

KONIECZNIE PRZECZYTAJ: Ile zarabia Anna Lewandowska? Trzymajcie się krzeseł

Nowa produkcja ma nosić tytuł "Raz, jeszcze raz", a prócz Rafała przy stole widzimy jego brata Marcina Mroczka, Piotra Cyrwusa (znanego z roli Ryśka z "Klanu) oraz Zbigniewa Muszko (znanego z "Na wspólnej"). Póki co o nowym filmie fabularnym nie powiedziano nic. Można jednak podejrzewać, że zdjęcia niedługo ruszą. Czy w związku z tym bracia Mroczek opuszczą swój serialowy dom? Producent serialu wciąż nie potwierdził, jakoby Mroczkowie mieli opuścić "M jak Miłość". Najnowsze odcinki będą dla granych przez nich postaci przełomowe. Z pewnością jednak tym młodym aktorom ciężko będzie pogodzić intensywną pracę nad obiema produkcjami. Zwłaszcza, że nie będzie to ostatnia próba bliźniaków przeniesienia się na wielki ekran. Kilkanaście lat w serialu z pewnością było dla nich niesamowitą przygodą, ale już jakiś czas temu zapowiadali, że chcieliby wystartować z czymś nowym. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Dramat Danuty Stenki. Jej życie zawaliło się w jednej chwili
  2. Beauty porady od Meghan Markle. Musisz to znać!
  3. Skandal w Opolu! Cały świat patrzy na nas w szoku
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News