Audycja TVP ze Święta Trzech Króli, w których brał udział prezydent RP, zapisały się w historii jako jedna z największych manipulacji do tej pory. Państwowa telewizja ocenzurowała wypowiedź Andrzeja Dudy. Powód, dla którego to zrobiono, jest skandaliczny.

Wczoraj, 6 stycznia, prezydent Rzeczpospolitej brał udział w obchodach święta Trzech Króli Skoczowie. Głowa państwa podczas uroczystości przemówiła do zebranych. Niestety TVP nie wyemitowała wszystkich jej słów, cenzurując niewygodny fragment.

ZOBACZ TAKŻE: To już jest przesada! Andrzej Duda jako ludobójca i zbrodniarz (zdjęcia)

Wycieli TO!

Słowa Andrzeja Dudy przepełnione były tolerancją i uprzejmością. Prezydent zwrócił uwagę na to, że dla prawdziwego chrześcijanina kolor skóry i pochodzenie nie powinny grać roli, gdyż wszystkim należy się szacunek. Telewizja Polska wycięła ten fragment, a decyzja o tym jest oburzająca. Czy państwowemu nadawcy nie zależy na tym, by głowa polskiego państwa znana była ze swoich jakże pozytywnych poglądów? Przemówienie Andrzeja Dudy w całości nadała stacja TVN.

ZOBACZ TAKŻE: Obleśna kompromitacja TVP! Internauci „zasrywają” się ze śmiechu

Nieważne, czy jest biały, czy jest śniady, czy ma ciemną skórę. Jest człowiekiem, któremu my, jako chrześcijanie jesteśmy winni szacunek – powiedział Andrzej Duda.

źródło: fakt.pl

Tak żyje Andrzej Duda [ZDJĘCIA]

Kiedyś wzdychały do nich miliony Polaków... Jak wyglądają dziś?

...

Zobacz również