TVP: "Polacy chcą zakończenia protestu niepełnosprawnych"

TVP: "Polacy chcą zakończenia protestu niepełnosprawnych"

TVP odważnie podało informację, że "Polacy chcą zakończenia protestu niepełnosprawnych". Nie od dziś jednak wiadomo, że Telewizja Polska sympatyzuje z PiS-em i być może to jednak zdanie partii rządzącej, a nie większości Polaków.

Najnowszy sondaż przeprowadzony przez Pollster dla TVP sugeruje, że jednak Polacy zgadzają się z partią rządzącą. Jasno bowiem wynika z niego, że ponad 60 proc. Polaków chce zakończenia protestu osób niepełnosprawnych i ich opiekunów w Sejmie. - Czy uważasz, że po podniesieniu renty socjalnej oraz przedstawionych rządowych propozycjach dla osób niepełnosprawnych i ich opiekunów, osoby prowadzące w Sejmie protest powinny go zakończyć? - tak brzmiało pytanie postawione w sondażu. 31 proc. respondentów odpowiedziało, że zdecydowanie tak, a 31 proc., że raczej tak.

Sondaż TVP mija się z sondażem innych mediów

Najbardziej jednak ciekawe jest, że jeszcze tydzień temu w sondażu przeprowadzonym przez pracownię Ariadna dla portalu wp.pl zaprezentowano zupełnie inne wyniki. Według owego sondażu, aż 54 proc. ankietowanych było za... kontynuacją protestu! Trzeba przyznać, że to zaskakująca zmiana. Wyniki sondażu TVP szczególnie ucieszą polityków PiS. Ostatnio marszałek Senatu Stanisław Karczewski powiedział: "Nie akceptuję tego protestu, to demonstracja, która przeradza się w demonstrację polityczną". Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Pierwszy taki przypadek w historii! Harry PUBLICZNIE poniżył Elżbietę II na ślubie
  2. Brytyjskie tabloidy masowo publikują kompromitujące seks-zdjęcia Markle z samochodu
  3. Nic dziwnego, że to ukrywali. Elżbieta II ma tragiczny problem ze zdrowiem
Źródło: natemat.pl Następny artykuł