Z ostatniej chwili: Nie żyje znana prezenterka TVP. Ogromna tragedia
.
Karol Zaborowski - 29 Grudnia 2018

Z ostatniej chwili: Nie żyje znana prezenterka TVP. Ogromna tragedia

TVP właśnie straciło jedną z najbardziej znanych prezenterek. Ze stacją związana była przez wiele lat, widzowie znali ją, szanowali i obserwowali jej rozwijającą się karierę. Polskie media obiegła właśnie tragiczna wiadomość.

TVP straciło właśnie jedną z najbardziej znanych i szanowanych prezenterek. Właśnie poinformowano, że odeszła Agnieszka Dymecka, która przez wiele lat prowadziła w na antenie Telewizji Polskiej prognozę pogody po Panoramie. Jest to niebywała strata dla całego zespołu, który zawdzięcza jej bardzo dużo. Prezenterka odeszła, mając zaledwie 51 lat.

TVP załamane, nie żyje Agnieszka Dymecka

Taka strata zawsze jest bardzo bolesna w szczególności dla rodziny oraz najbliższych współpracowników, którzy znali ją od lat. Dymecka swoją karierę rozwinęła dzięki funkcji pogodynki telewizji państwowej. Bardzo szybko udało się jej awansować, a w ostatnim czasie została kierownikiem redakcji pogody w Telewizji Polskiej. O śmierci prezenterki poinformowano nas między innymi poprzez profil "Poranek TVP Info". Również Kamil Dziubka pożegnał się z nią na swoich mediach społecznościowych. - Po ciężkiej chorobie odeszła Agnieszka Dymecka. Wieloletnia prezenterka pogody TVP2, kierownik redakcji Pogody TVP. Tak wielu wiele Tobie zawdzięcza! - czytamy. - Nie żyje Agnieszka Dymecka, wieloletnia prezenterka pogody w TVP. Wieczny odpoczynek... - pisze Kamil Dziubek.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

pola raksaO czym milczy Pola Raksa? Pikantne sekrety jej życia wbiją Was w foteleCzytaj dalej

Agnieszka Dymecka przez wiele lat zmagała się z chorobą, która powoli wyniszczała jej organizm. Prezenterka doskonale zdawała sobie sprawę, że jest to nierówna walka, ale nie poddawała się do samego końca. Niestety choroba ostatecznie pokonała ją, przez co straciliśmy prawdziwą legendę telewizji i jedną najbardziej szanowanych prezenterek w historii. Ciężko powiedzieć, czy stacji uda się podnieść po tak wielkiej stracie. Bez wątpienia nie będzie to łatwe, ponieważ dla wielu osób była prawdziwą mentorką. Nie da się ukryć, że w dzisiejszych mediach jest coraz mniej tak utalentowanych i profesjonalnych osób. Kolejne pokolenia młodych dziennikarzy i prezenterów mogły się od niej jeszcze wiele nauczyć. Bez dwóch zdań odeszła zbyt wcześnie Rodzinie oraz przyjaciołom składamy najszczersze kondolencje. Obrazy Pikio screen twitter.com ZOBACZ TAKŻE:

  1. Był o krok od Nobla. Nie żyje kultowy artysta, miliony w żałobie
  2. Beata Tyszkiewicz rozgromiła trenerki fit i dietetyków. Nałogi, z których jest dumna
  3. Wyznanie Morawieckiego doprowadziło Polaków do szału! Tego mu nie wybaczą
  4. Po tylu latach aż trudno uwierzyć. Rodowicz zrobi to na sylwestrze
  5. PRZERAŻAJĄCE. Największy, jedyny wróg chce zniszczyć rodziców Doroty Wellman
  6. Martyna Wojciechowska: wzrost gwiazdy jest imponujący! Tego mogliście się nie domyślić

milionerzyW Milionerach przekroczono kolejny poziom żenady. Te pytania to skandalCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News