Co się dzieje z jej twarzą? Aktorka serialu na TVP wygląda przerażająco

Co się dzieje z jej twarzą? Aktorka serialu na TVP wygląda przerażająco

Kiedyś była prawdziwą ikoną, wielu mężczyzn się w niej kochało. Aktualnie aktorka serialu nadawanego od lat na antenie TVP wygląda przerażająco. Co właściwie dzieje się z jej twarzą?

Land ma aktualnie 56 lat. Do niedawna wydawało się, że czas się dla niej zatrzymał. Mimo upływu czasu, gwiazda Mody na Sukces mogła pochwalić się nienaganną figurą oraz tym, że rysy jej twarzy niemal się nie zmieniły. Niestety, najwyraźniej zaczęła ostro eksperymentować z medycyną estetyczną.

Kiedyś czarowała w TVP, teraz wygląda strasznie

W ostatnim czasie twarz Katheriny Kelly Land wygląda zupełnie inaczej, jak maska. Chociaż aktorka często i szeroko się uśmiecha, jej czoło pozostaje nieruchome. Wygląda na to, że przesadziła z botoksem. Co jednak szczególnie szokujące - jako aktorka powinna unikać zabiegów, które wpływają na jej mimikę. Skoro nie może ruszać czołem, zdecydowanie niełatwo będzie jej odgrywać różne emocje. Być może, gdyby nie poddawała się eksperymentom ze swoim wyglądem, Land dalej byłaby symbolem kobiecego piękna. Aktualnie jednak, przez zabiegi, wygląda na tyle sztucznie, że ciężko się z tą zmianą w ogóle oswoić. Myślicie, że ten efekt maski jeszcze minie? Serialowa Brooke kiedyś..., fot. Wikipedia Serialowa Brooke dziś. fot. Youtube Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Piękna gwiazda TVN przerwała milczenie. Najbliżsi zniszczyli jej życie
  2. Łukasz Fabiański żegna się z drużyną, napisał łzawy list. Kibice załamani
  3. Zamachowska dostała furii! Zaatakowała dziennikarkę
  4. Były reprezentant Polski ZMIAŻDŻYŁ Lewandowskiego! O jego słowach mówią dziś wszyscy
  5. Zamachowska dostała furii! Zaatakowała dziennikarkę
Źródło: msn.com
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News