TVP masakruje dziennikarza konkurencyjnego medium. Poszło o Andrzeja Dudę

TVP masakruje dziennikarza konkurencyjnego medium. Poszło o Andrzeja Dudę Źródło: youtube.com/Polskie Radio

TVP postanowiło pouczyć jednego z dziennikarzy, który popisał się ogromnym brakiem wiedzy. Mężczyzna wyśmiewał zachowanie Andrzeja Dudy w swoich mediach społecznościowych. Okazało się, że popełnił ogromną gafę.

TVP nie toleruje niektórych zachowań, takich jak chociażby publiczne naśmiewanie się z prezydenta. Dlatego gdy jeden z dziennikarzy postanowił udostępnić pewien post, stacja natychmiast zareagowała. Mężczyzna dostał nauczkę za nieprzemyślaną krytykę Andrzeja Dudy.

TVP ostro odpowiada dziennikarzowi. Następnym razem zastanowi się zanim odniesie się do Andrzeja Dudy

Dziennikarzem, który naśmiewał się prezydenta na swoim Twitterze jest Tomasz Lis. Naczelny "Newsweeka" udostępnił na swoim profilu wpis, w którym "nieznany internauta" naśmiewał się z czynności wykonywanych przez głowę państwa.

- Andrzej. Piękny, wręcz idealny przykład wyjścia na pozycję wieńcową do składania podwójnego - napisał internauta. 

TVP postanowiło napisać na swojej stronie odpowiedź dla mężczyzny. Okazało się, że kpiący wpis był bardzo nie na miejscu, bowiem w czasie wykonywania zdjęcia, Andrzej Duda oddawał hołd Polakom zamordowanym przez UPA. Według historyków, 11 lipca 1943 roku w ponad 100 miejscowościach zginęło od 30 do 60 tysięcy ludzi. Po stronie ukraińskiej życie mogło stracić nawet 20 tysięcy osób. 

Prezydent postanowił złożyć hołd ofiarom i wieniec na grobie. Tomasz Lis właśnie ten moment postanowił wyśmiać na swoim Twitterze. TVP uświadomiło go, jak wielki nietakt popełnił.

Kolejna wpadka dziennikarza. Już wcześniej popełnił okropną gafę

Już wcześniej, naczelny "Newsweeka", zamieścił na swoim Twitterze prześmiewczy wpis, który dotyczył córki prezydenta. Na jednym z fałszywych kont Kingi Dudy pojawił się post, w którym ktoś napisał w imieniu dziewczyny zaskakującą treść. Treść była zaskakująca, bowiem miała napisać, że jeśli jej ojciec wygra wybory prezydenckie odda Oscara za film "Ida" Amerykanom.

Dziennikarz od razu odniósł się do kontrowersyjnego wpisu, jednak gdy zauważył, że ktoś podszywa się pod dziewczynę przeprosił. Lis powinien wykazać się większą ostrożnością zanim postanowi zażartować czyimś kosztem, a może TVP przestanie go pouczać.

uploaded

  1. Kinga Duda w CKM? Tego nikt się nie spodziewał po skromnej córce prezydenta!
  2. Legendarna polska aktorka zabiła siebie i swojego męża. Ta tragedia wstrząsnęła całą Polską!
  3. Jeden szczegół na zdjęciu ślubnym Jolanty Kwaśniewskiej zmienia wszystko. Nikt go nie zauważył
  4. Niewiarygodne. Gwiazdor Tańca z Gwiazdami zdradził niemożliwe szczegóły rozwodu Wiśniewskiego
  5. Łzy wzruszenia w Kuchennych Rewolucjach. Rodzinny dramat rozerwał program
  6. Niespodziewany koszmar z ostatniej chwili. 35-letni gwiazdor zginął na planie

Źródło: TVP Info

Następny artykuł