Na dobre i na złe
Fot. Materiały prasowe "Na dobre i na złe" TVP
Wiadomości Pikio - 30 Listopada 2018

Kultowy aktor TVP ma dosyć! Podsumował wszystkich polskich celebrytów

TVP jest jedną z największych i najbardziej popularnych stacji telewizyjnych w naszym kraju. Współpracę z kanałem już wiele lat temu nawiązał więc Marian Opania, genialny aktor filmowy i teatralny. Artysta zdecydował się właśnie w bardzo gorzkich słowach wypowiedzieć na temat obrazu polskiego show-biznesu, wywołując skrajne reakcje fanów.

TVP zapraszało Mariana Opanię do współtworzenia takich formatów jak "Na dobre i na złe", czy też "Bulionerzy". Doskonały aktor wystąpił jednak także w licznych filmach oraz sztukach teatralnych, które są prawdopodobnie najbliższe jego sercu. Przez długie lata pracy artysta wypracował sobie bardzo stabilne miejsce w branży, dlatego dziś nie boi się stanowczo jej oceniać.

Gwiazdor stacji TVP gorzko o polskich celebrytach. Aktor nie szczędził im krytyki

Marian Opania w rozmowie z dziennikarzem "Faktu" opowiedział o swoich spostrzeżeniach odnośnie polskiego show-biznesu. Jego opinia na ten temat nie jest oczywiście najlepsza. - Mam głęboko gdzieś celebrytów, te ścianki, udawanie Natalii Siwiec i innych. Poziom życia artystycznego jest taki, że aż wstyd powiedzieć. Już za czasów komuny był wyższy. Teraz to honor ratuje tylko teatr telewizji i teatry w ogóle - opowiedział szczerze Opania, krytycznie odnosząc się do show-biznesowej branży. Artysta zdecydował się także skomentować formę organizowania celebryckich imprez. Sam przyznał, że w przeszłości wybrał się na podobne wydarzenie, jednak zdecydowanie nie przypadło mu do gustu, dlatego nigdy nie powtórzy podobnego wyjścia. - Nikt mnie już tam nie zobaczy. Byłem może ze dwa razy, ale jak zobaczyłem, co to jest pykanie stu aparatów naraz i usłyszałem krzyk fotografów: "Pan do mnie, pan do mnie..." – powiedziałem "dość" - ujawnił otwarcie wyraźnie poirytowany kondycją polskiego środowiska artystycznego Opania.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Hubert Urbański"Milionerzy": Widzów zamurowało! Nikt nie spodziewał się takich pytańCzytaj dalej

Jak na słowa Mariana Opanii zareagowali liczni fani?

Chociaż niektórzy internauci w gorzki sposób odnieśli się do opinii aktora, większość stanowczo się z nim zgodziła. W sekcji komentarzy na jednym z portali znaleźć więc można wiele pozytywnych słów względem gwiazdora oraz jego szczerej postawy. "Jest Pan wspaniałym człowiekiem, panie Opania. Ja też nie znoszę celebrytów. Powiem panu więcej. Dzisiejsze czasy sprawiły że nawet "zwykli ludzie" udają celebrytów..."; "Wielki szacunek się Panu należy!!!"; "Ma pan rację, Panie Opania. Epoka genialnych polskich aktorów się kończy" - czytamy w licznych opiniach internautów.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Intymne zdjęcia Natalii Kukulskiej z mężem. Fani się tego nie spodziewali
  2. Dlaczego nie mam ochoty się kochać? Ekspert tłumaczy
  3. Po sieci krąży zdjęcie gwiazdora Polsatu po ciężkiej operacji. Fani nie dowierzają
  4. Znaki zodiaku i ich NAJWIĘKSZE zalety. Jakie ma twój?
  5. Mieszkanie Martyny Wojciechowskiej to istna twierdza. Usiądziecie z wrażenia
ZAMIANA
ranczo"Ranczo": Największe dramaty gwiazd serialu. Prawdziwe problemy aktorówCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News