Karol Zalewski
Wiadomości Pikio - 13 Sierpnia 2018

TVP w panice przerwało wywiad?! Sportowiec się tłumaczy

TVP relacjonowało doskonałe w wykonaniu polskich sportowców lekkoatletyczne Mistrzostwa Europy 2018. Kiedy jednak stacja nagle przerwała wywiad z jednym z biegaczy, bardzo szybko oskarżono jej pracowników o cenzurowanie słów zawodników. Co o sprawie sądzi sam Karol Zalewski?

Biegacz wystartował indywidualnie w biegu na 400 metrów, w którym zajął 4. miejsce. Stanowił także część męskiej sztafety. Uplasowała się ona ostatecznie na 5. pozycji.

TVP cenzuruje wypowiedzi sportowych gwiazd?

Po swych występach na mistrzostwach Zalewski udzielił więc wywiadu Telewizji Polskiej. Kiedy sportowiec zaczął wypowiedź dotyczącą "polskiej mentalności", transmisję nagle przerwano. Internauci oskarżyli więc realizatorów o to, że celowo cenzurowali niewygodną dla siebie wypowiedź zawodnika. Sam Zalewski stwierdził jednak, iż na pewno tak się nie stało, gdyż wszystkie media miały problemy z łącznością na stadionie. Jednocześnie sportowiec zdecydował się dokończyć przerwaną mu w niefortunnych okolicznościach myśl.

Co napisał Karol Zalewski na Facebooku?

- Kończąc urwane zdanie... Polska mentalność, zwłaszcza polskich dziennikarzy jest taka, że miejsca 4-8 to miejsca przegrane. Nie zgadzam się z tym zdaniem, ponieważ wiem ile ciężkiej pracy i wyrzeczeń trzeba poświęcić, żeby znaleźć się w tej ósemce - napisał oficjalnie Zalewski na swym koncie na portalu społecznościowym. - Są konkurencje lepiej i gorzej obsadzone w Europie, niektórzy trafili na niższy, niektórzy na wyższy poziom w danym roku, ale wszyscy poświęcają przynajmniej 90% czasu w ciągu roku, żeby się tu znaleźć, tym bardziej większe pokłony dla tych, którym udało się zdobyć medale! - dodał także biegacz.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Ronaldo trafił do szpitala. Wylądował na oddziale intensywnej terapii
  2. Nowe show TVN będzie skandalem! Szykuje się lincz ze wszystkich stron
  3. Michał Szpak przegrał z nim w show TVN. Mimo wygranej, wrócił na ulicę
  4. Kompromitacja wszech czasów! To koniec kariery dziennikarki DDTVN?
ZAMIANA
eric_cantonaNajwiększe skandale na stadionach [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
lewandowski2Czym jeździ Lewandowski? Boskie auta gwiazd futbolu [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News