Rodzinny koszmar prezentera TVP. Stracił dwójkę dzieci, fani przesyłają kondolencje

Rodzinny koszmar prezentera TVP. Stracił dwójkę dzieci, fani przesyłają kondolencje

TVP i telewidzowie będą w szoku. Jeden z najbardziej znanych prezenterów stacji przeżył rodzinny koszmar, który zmienił jego życie. Mężczyzna stracił dwójkę dzieci, fani przesyłają kondolencje dla niego i jego małżonki. 

TVP jest miejscem, w którym Maciej Kurzajewski spędził najlepsze chwile swojej kariery. Lubiany przez telewidzów dziennikarz sportowy, jak również konferansjer programu pierwszego i drugiego telewizji publicznej nigdy nie okazywał negatywnych emocji, jak też nie sprawiał wrażenia poruszonego. Okazuje się jednak, że niezłomny dziennikarz przez długi czas zmagał się z dramatem, o którym dopiero teraz opowiedziała jego żona.

TVP będzie w szoku. Lubiany pracownik stacji przeżył prywatny koszmar

Pomimo tego, że Maciej Kurzajewski jest pracownikiem mediów od lat to zawsze unikał pierwszych stron gazet. Dziennikarz zawsze zachowywał się profesjonalnie i nawet w czasach, w których Telewizja Publiczna nie jest uważana za bezstronną, stara się zachowywać swoje poglądy polityczne dla siebie. Żona dziennikarza wyznała właśnie, że jej mąż mógł być po raz trzeci ojcem. Niestety, ale bliźniaki, które miały przyjść na świat zmarły w trakcie porodu, co całkowicie załamało rodzinę Kurzajewskich. Paulina Smaszcz-Kurzajewska postanowiła opowiedzieć, jak wyglądały jej dramatyczne chwile. To co przeżyli było prawdziwym koszmarem. - Prawdopodobnie dzisiaj można by ich było uratować, wtedy się nie udało. Nikt nie umiał rozmawiać z matką, która musiała urodzić dwójkę martwych chłopców, która wciąż ma wielkie piersi pełne mleka i totalną depresję. Na pytanie "Co z nimi zrobicie?" z łaski ktoś ci coś odburknie, więc błagasz: "Byle nie do śmietnika" - wyznała w rozmowie z Vivą prezenterka.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Straszne warunki na porodówce, śmierć dwójki niewinnych dzieci prezentera

Żona Kurzajewskiego w wywiadzie z Vivą także wspomniała o warunkach, jakie spotkała na warszawskiej porodówce, na której rozegrał się dramat. - Nie możesz rozpaczać, bo leżysz z kobietami w ciąży: "Proszę nie ryczeć, proszę nie histeryzować! Pani stresuje matki, które zaraz będą rodzić..." - wspomina żona Kurzajewskiego. Fani, w momencie, w którym poznali te historię - stale przesyłają kondolencje dla prezentera i jego małżonki. Ta sprawa ścisnęła ich serca maksymalnie. Tak tragiczne i pełne bólu wydarzenia nie załamały jednak Macieja Kurzajewskiego, który wraz z żoną przeżywał dramat utraty dzieci. Czy słowa Kurzajewskiej pozwolą dotrzeć do pielęgniarek, które tak drastycznie potraktowały ją w warszawskich szpitalach? A może w końcu, po latach kobieta doczeka się przeprosin za jej niewłaściwie potraktowanie w obliczu tragedii? Portal Pikio.pl będzie śledził tę sprawę.  1. Zarobki Katarzyny Dowbor są SZOKUJĄCE. Wprawią was w osłupienie!
  2. Ile dzieci ma Pola Raksa? Szokujące informacje ujrzały światło dzienne
  3. Brytyjczycy zamarli. Ciąża i życie dziecka Meghan Markle zagrożone
  4. Gwiazda Rodzinki.pl stoi przed trudną decyzją. Ciąża pokrzyżowała jej plany
  5. Dominika Gwit o swojej ciąży. Fani nie mają już wątpliwości
  Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu