Kurski chciał to ukryć! Wyciekło nagranie z ukrytej kamery

Kurski chciał to ukryć! Wyciekło nagranie z ukrytej kamery Źródło: fot. Facebook

Jacek Kurski, prezes TVP bardzo chciał to ukryć, ale się nie udało. W epoce wszechobecnych kamer, praktycznie wszystko momentalnie znajduje się w sieci. Wyciekło interesujące nagranie z ukrytej kamery.

Do sieci trafiło nagranie ze... ślubu Jacka Kurskiego! Takie momenty są szczególnie intymne i prywatne. Wiele osób nie chce, by było o nich głośno. Skoro Jacek Kurski oficjalnie nie podał tego faktu do wiadomości, to najwyraźniej również chciał zachować to dla siebie. Nic z tego. W epoce wszechobecnych kamer i szybkich mediów, nagranie z jego ślubu momentalnie znalazło się w internecie. Teraz mogą je zobaczyć miliony internautów na całym świecie.

Prezes TVP wziął ślub!

Na nagraniu widzimy moment ślubu cywilnego, który Jacek Kurski zawiera z Joanną Klimek. Przypominamy, że kobieta jest byłą dyrektor TVP, a Kurski to wciąż aktualny prezes stacji. Co ciekawe, Klimek rozwiodła się ze swoim poprzednim mężem ledwie dwa tygodnie temu. Co jeszcze ciekawsze, pamiętać należy, że Kurski również był już kiedyś żonaty. Internauci zarzucają mu, że mimo tego iż promuje w swojej telewizji światopogląd bliski partii rządzącej, to sam nie dostosowuje się do ich konserwatywnej wizji rzeczywistości. Ślub z Joanną Klimek jest tego potwierdzeniem.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Jakiś koszmar! Nie żyje kolejna wybitna polska postać

PRZECZYTAJ TAKŻE:Gwiazda Czterech pancernych była krok od śmierci. Przejechała go ciężarówka

PRZECZYTAJ TAKŻE: CHŁOPIEC ZROBIŁ BARDZO WZRUSZAJĄCĄ RZECZ DLA SWOJEGO PSA. BĘDZIESZ PŁAKAĆ

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News