Kurski chce dbać o jakość, "paskowy" wyleci? Wielkie zmiany w TVP

Kurski chce dbać o jakość, "paskowy" wyleci? Wielkie zmiany w TVP Źródło: fot. Youtube

TVP chce wyjść do swoich widzów z zupełnie nową polityką. W planach jest szczególnie zadbanie o jakość nadawanych treści. Czy tym samym Jacek Kurski zdecyduje się na zwolnienie kultowego już "paskowego"? W internecie od dawna wywołuje on prawdziwą burzę. 

W tym tygodniu główne wydanie Wiadomości nadawane są ze studia zajmowanego przez Panoramę. To wszystko dlatego, że Telewizja Polska zdecydowała się na remont głównego studia. Planowana jest również budowa zupełnie nowego miejsca dla TVP Info. Jak sugerują władze TVP, to wszystko dlatego, że chcą skupić się na zadbaniu o jakość programów nadawanych na ich antenie. "Zmiany, zmiany, zmiany... już niedługo @WiadomosciTVP w nowej odsłonie" - napisał szef dziennika oraz Telewizyjnej Agencji Informacyjnej Jarosław Olechowski pod zdjęciem remontowanego studia na swoim Twitterze. - Zmieniamy się dla Was. Budowa nowego studia @tvp_info oraz gruntowna modernizacja studia @WiadomosciTVP wkracza w decydującą fazę. Jesień zapowiada się ekscytująco! - skomentował jeszcze Olechowski.

TVP dbając o jakość pozbędzie się "paskowego"?

Internauci zwracają jednak uwagę na podstawową kwestię. TVP od dłuższego czasu słynęło z pasków informacyjnych, kultowych już, które napisane były na ogół w porażająco nieprawidłowy sposób. Jakiś czas temu wybuchła nawet pewna, związana z nimi afera. Stworzono bowiem w internecie generator pasków informacyjnych, na wzór tych z Telewizji Polskiej. Każdy mógłby sobie stworzyć własny mem z twarzą któregoś z prezenterów głównego wydania Wiadomości w tle. Władze telewizji chciały nawet twórców generatora pociągnąć do odpowiedzialności karnej. Jak ma się utrzymywanie takiej polityki pasków informacyjnych do lepszej jakości nadawanych treści? Ciężko odgadnąć. Być może prezes Kurski postanowi po prostu zrezygnować z dalszej pomocy "paskowego" w tworzeniu programów tego rodzaju. Będziecie tęsknić? Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Doda podupada na zdrowiu. Nie jest już dawną sobą
  2. Ogromne kłopoty TVN! PiS wytoczył najcięższe działa
  3. Kwaśniewska ujawnia po latach! Jej małżeństwo było horrorem
  4. W ostatniej chwili uratowali kilkadziesiąt psów! Tragiczna akcja w Polsce
  5. Wymarzone wakacje – gdzie polskie gwiazdy spędzają swój urlop?
Źródło: wirtualnemedia.pl    
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News