Kultowy program znika z TVP. "Stacja zapomniała mnie poinformować"

Kultowy program znika z TVP. "Stacja zapomniała mnie poinformować" Źródło: Screenshot z youtube.com/JastrzabPost

TVP w latach 1977-1989 transmitował program, który przyciągał tłumy. Po latach produkcja wróciła, co było ogromnym zaskoczeniem dla widzów w całej Polsce. Jednak wygląda na to, że nie na długo. Prowadzący jest w szoku.

TVP powróciło do produkcji genialnego i kultowego programu popularnonaukowego, który niegdyś tysiące widzów oglądało jeszcze w latach osiemdziesiątych. Po długiej przerwie Telewizja Polska postanowiła, że program wróci na antenę, co bardzo spodobało się fanom. Radość nie trwała jednak zbyt długo, bowiem po dwóch latach od jej wznowienia emisja zakończy się. Co ciekawe sam prowadzący zadziwiony jest zaistniałą sytuacją.

TVP bez słowa zakończyło transmisję kultowego programu?

Choć decyzja, która jeszcze nie jest pewna, dziwi, to wygląda na to, że dalsza transmisja "Sondy 2" raczej nie będzie miała miejsca. Nie do końca znamy przyczynę, ale o szczegółach więcej opowiedział na briefingu prasowym sam prezes TVP - Jacek Kurski. - Przyjrzymy się jeszcze sprawie. Problem z tego rodzaju programami jest taki, że są za duże do kanału tematycznego, a za małe do kanału głównego. Krótko mówiąc, gdyby Telewizja Polska miała kanał tematyczny naukowy, czy przyrodniczy, to pewnie byłoby nam łatwiej zagospodarować ten format - tłumaczy decyzję prezes Telewizji Polskiej.

Tomasz Rożek: "zapomnieli mnie poinformować o zakończeniu współpracy"

Co ciekawe - sam Tomasz Rożek, czyli prowadzący "Sondę 2" nic nie wiedział o zakończeniu współpracy z TVP, co bardzo go zasmuciło i jednocześnie zszokowało. Postanowił poinformować o sprawie na swoim Twitterze. - Od wielu tygodni nie potrafię uzyskać żadnej odpowiedzi. Teraz są już marne szanse żebym zdążył na początek sezonu. Wszystko wskazuje na to, że TVP zakończyła ze mną współpracę, ale "zapomniała" mnie poinformować. Czuję satysfakcję, że zrobiłem 100 odcinków "Sondy 2" - z żalem stwierdził Tomasz Rożek. DALSZA CZĘŚĆ POD GALERIĄ I FILMEM

ZOBACZ TAKŻE

  1. Córka gwiazdy zmarła i OSIEROCIŁA dwójkę dzieci. Piosenkarka z ROZPACZY zawiesiła karierę
  2. Omenaa Mensah przeszła POWAŻNĄ operację! Gwiazda ukryła to przed wszystkimi
  3. TVP trzymała to w tajemnicy, przełom. Wiadomości zepchnięte na boczny tor
  4. Tadeusz Rydzyk grozi. Ojciec Dyrektor wyparł się wszystkiego
  5. Poznaliśmy ranking diet opracowany przez specjalistów. Już nie musisz się martwić o szczupłą sylwetkę
  6. HGA Media – duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych

  Źródło: Fakt

Następny artykuł