Skandal w TVP! Ksiądz mówi, jakie obowiązki w łóżku ma żona chora na raka

Skandal w TVP! Ksiądz mówi, jakie obowiązki w łóżku ma żona chora na raka Źródło: Fot. Twitter/Antykler

TVP w ostatnich czasach bardzo często zmagać się musi z głośną krytyką, zarówno ze strony polityków przeciwnych obecnej władzy, jak i telewidzów, którzy w działaniu telewizji widzą spore niedociągnięcia i polityczne pływy. Jednak to, co na wizji teraz zdecydował się powiedzieć ten ksiądz, zszokowało wszystkich. 

TVP nie cieszy się ostatnio popularnością. Mimo tego, że na polskim rynku funkcjonuje już od kilkudziesięciu lat, a przez ten czas zmagała się z wpływami z różnych stron sceny politycznej, sytuacja, która ma miejsce teraz, jest niewyobrażalna. Telewizja zmagać się musi z ogromną falą hejtu, którą bezustannie generują widzowie i internauci. Wytykane są wszystkie błędy popełniane przez autorów programów prowadzących, a nawet osoby zajmujące się pisaniem pasków informacyjnych. To wszystko jednak - ku zdziwieniu Polaków - wcale nie przynosi efektów, a na ekranach wciąż dochodzi do kontrowersyjnych sytuacji. Tym razem głośno zrobiło się o księdzu, który na wizji powiedział coś, w co nie mogli uwierzyć nawet prowadzący.

Kontrowersyjny temat w "Sprawie dla reportera"

"Sprawa dla reportera" jest autorskim programem interwencyjnym Elżbiety Jaworowicz, który emituje TVP1. W każdym odcinku poruszane są bardzo poważne konflikty społeczne, które za każdym razem budzą wiele wątpliwości. W ostatnim odcinku temat dotyczył konfliktu małżeńskiego między Mikołajem Prokopiukiem, a jego byłą żoną Ludmiłą. Mężczyzna odciął żonie, która chorowała na raka i poddana została mastektomii, dostęp do ich wspólnego konta bankowego. Jak się okazało, kierował on się tym, że pani Ludmiła nie "obsługiwała męża w łóżku", co - jak ona twierdziła - było wynikiem jej długiej walki z chorobą, niezwykle bolesnej operacji oraz dalszego czasu, w którym kobieta próbowała pogodzić się z tym, co się stało.

Skandal w TVP. To co powiedział ten ksiądz zszokowało nawet prowadzącą

Do rozmowy włączył się również obecny w studiu ksiądz Stanisław Jurczyk, o którym zrobiło się głośno przez jego apel, w którym żądał, by uwolnić niepełnosprawnych z Sejmu, podczas ich protestów. Tym razem mężczyzna powiedział coś, co wzburzyło nawet prowadzącą program. Otóż jego zdaniem, kobieta nawet po amputacji piersi ma obowiązek "obsłużyć męża w łóżku", bowiem jest to jej "małżeński obowiązek". - Proszę Pani, ja nie mogę zrozumieć, że Pani mówi do męża, że źle Panią traktował, bo Pani męża nie obsługiwała w łóżku. Pani jako żona ma prawo, ale ma obowiązki, także współżycia - powiedział ksiądz. Ta wypowiedź wzburzyła wszystkie osoby zebrane w studiu. Wszyscy zaczęli się przekrzykiwać, a Jaworowicz donośnie zapytała: "Tak Pan sądzi? Chwileczkę, ksiądz przesadził".DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Komentarz księdza wywołał także całą lawinę komentarzy w internecie. - On jest chyba niepoważny, nie wie co taka kobieta czuje. Co, ma zaspokajać męża, kiedy mu się tylko zamarzy, bez względu na to jak się czuje?! - bulwersuje się internautka. - Ksiądz chyba nie wie co mówi. Śmiech na sali - dodaje kolejna osoba.
ZOBACZ TAKŻE: 
  1. W Koglu-Moglu podbił serca Polaków. Tajemnica jego śmierci przeraża
  2. Mieszkasz w bloku? Czekają cię absurdalne podwyżki opłat
  3. Gessler ujawniła, którą partię popiera. Wszystkich wbiło w ziemię
Następny artykuł