Koszmarna katastrofa lotnicza przy granicy z Polską. Nikt nie przeżył

Koszmarna katastrofa lotnicza przy granicy z Polską. Nikt nie przeżył Źródło: .

TVP przekazuje swoim widzom wiadomości dotyczącej katastrofy lotniczej, do której doszło tuż przy polskiej granicy. W jej wyniku śmierć poniosły wszystkie osoby znajdujące się na pokładzie. Śledczy badają przyczyny tragedii.

TVP przekazało właśnie wiadomości dotyczące katastrofy lotniczej, która wydarzyła się tuż obok granicy z Polską. Wiele osób zastanawiało się, jak poważne było wydarzenie, do którego doszło wczoraj późną nocą, w związku z czym telewizja publiczna rozwiała wątpliwości wszystkich osób, które nie miały świadomości na temat tragicznych konsekwencji wypadku. Tym razem są one naprawdę poważne.

Dowiedzieliśmy się, że tuż obok granicy z Polską rozbił się śmigłowiec wojskowy Mi-8, czyli jedna z popularnych maszyn tego typu używanych w armii. Okazało się, że śmierć poniosły wszystkie osoby, które znajdowały się na pokładzie śmigłowca. Już teraz pojawiają się głosy, że dawno nie mieliśmy do czynienia z tak wielką tragedią, o której mówiło się będzie jeszcze przez dłuższy czas.

TVP przekazuje swoim widzom smutne wiadomości o katastrofie

Póki co nie są znane przyczyny wypadku, w związku z czym możemy opierać się jedynie na słowach świadków, którzy widzieli przerażające wydarzenie, do którego doszło wczoraj w nocy. Okazało się, że jedna z wojskowych maszyn runęła na ziemię z dużej wysokości. Żadna z osób obecnych na pokładzie nie miała szans na to, by przeżyć coś takiego.

Dowiedzieliśmy się, że maszyna należała do ukraińskich wojsk, które tego dnia prowadziły szkolenia. Miały one na celu sprawić, by żołnierze przeszli swoje szkolenie dotyczące poruszania się w powietrzu. Nikt nie spodziewał się jednak, że zakończy się ono tak wielką tragedią.

TVP informuje, że nikt nie przeżył wypadku

Jak poinformowało TVP, na pokładzie byli czterej żołnierze armii Ukrainy. Do wypadku doszło tuż przy granicy z Polską. Maszyna spadła na ziemię w okolicach wsi Sestriatyn. Jej upadek został jednak dostrzeżony nawet przez Polaków.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Jak podają ukraińskie wojska, przyczyny upadku maszyny nie są jeszcze znane i będą w najbliższym czasie badane przez służby, które już pojawiły się na miejscu i badają przyczyny tragedii. Już niebawem powinniśmy dowiedzieć się, dlaczego doszło do tak strasznego wydarzenia.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nie żyje 19-letni Piotrek. Zamiast do szpitala trafił na komendę. Lekarze myśleli, że jest pijany. Dopiero po 2 latach usłyszano pierwsze zarzuty
  2. Tragedia 22-latki! Grozi jej AMPUTACJA ust! Fryzjerka wstrzyknęła jej wypełniacz w usta. Zemdlejecie, jak zobaczycie te OGROMNE wargi!
  3. Kate wyprowadziła się z Pałacu. Media ujawniają wszystkie romanse Williama
  4. Niewyobrażalna strata. Na Śląsku właśnie rozbił się samolot, wstrząs dla Polaków
  5. Dramatyczne wieści nt. 11-letniej córki Dereszowskiej. Rokowania lekarzy są coraz gorsze
  6. Dramat Tadeusza Rydzyka. Stworzone przez niego medium upada, ujawniono porażające dane

źródło: TVP Info

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News