Kossakowski atakuje byłego szefa z TVP: zdradza go żona

Kossakowski atakuje byłego szefa z TVP: zdradza go żona

TVP Info przeszło prawdziwy wstrząs, kiedy ze stacją pożegnał się w burzliwy sposób Ziemowit Kossakowski. Młody dziennikarz ujawnił właśnie niezwykle kontrowersyjne informacje na temat swojego byłego szefa. To może być dopiero początek prawdziwej batalii między redaktorami.

Ziemowit Kossakowski przez stosunkowo długi czas wiązał swoje życie zawodowe z Telewizją Polską. Ostatecznie pożegnał się jednak ze stacją w atmosferze niemałego skandalu, ujawniając kompromitujące informacje na temat tego, co miało się dziać w redakcji.

Medialna wojna gwiazd TVP

Chociaż od tych wydarzeń minęło kilka miesięcy, echa konfliktu wciąż nie milkną. Kossakowski postanowił bowiem ponownie uderzyć w swojego byłego szefa, Samuela Pereirę, w bardzo kontrowersyjnym wpisie na Twitterze. - Hej Samuel Pereira, jak co weekend wczoraj byłem w centrum i dużo osób się mnie pytało o Twoją żonę - czy nadal dorabia Ci rogi z jakimś gościem z Alei Ujazdowskich i czy to prawda, że ją zastraszyłeś i pomówiłeś, żeby uzyskać opiekę nad dziećmi? Miłej niedzieli - napisał młody dziennikarz, który obecnie zajmuje się przede wszystkim rozwijaniem autorskiego projektu Piast.TV.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Czy Pereira zareaguje na słowa Kossakowskiego?

Sam Samuel Pereira nie odpowiedział jeszcze na te szokujące doniesienia. Jego milczenie jeszcze bardziej podsyca jednak aferę, która bez wątpienia odbije się na całej Telewizji Polskiej. Internauci są naprawdę zaskoczeni tym, co wydarzyło się właśnie na portalu społecznościowym. Czekają na reakcję byłego szefa Kossakowskiego, jednak wciąż nie wiadomo, czy się na nią zdecyduje. TVP Fot. TwitterZOBACZ TAKŻE:
  1. Dziennikarze wyrzuceni z wydarzenia! „Dla TVPiS nie ma tu miejsca”
  2. TVP ocenzurowało transmisję na żywo! Winny „Kler”
  3. Gwiazda serialu TVP wciąż nie pozbierała się po traumie. Bardzo smutne
  4. PiS przestraszył się „Kleru”! Haniebna decyzja władz radia
Następny artykuł