1
fot. facebook/alarmtvp1
Mateusz Wysokiński - 8 Stycznia 2019

Czy to już przesada? Dziennikarki TVP weszły do escape roomu i...

TVP zszokowało swoich widzów. Po tym, jak w piątkową noc 4 stycznia w Koszalinie doszło do tragicznych wydarzeń, dziennikarki telewizji publicznej postanowiły zrobić reportaż dotyczący bezpieczeństwa escape-roomów. To, co zrobiły, przerosło wszelkie pojęcie i oburzyło telewidzów.

TVP od czasu rządów Prawa i Sprawiedliwości wielokrotnie szokowało swoich telewidzów bardzo kontrowersyjnymi materiałami. Tym razem w ramach ogólnopolskiej dyskusji dotyczącej bezpieczeństwa w escape roomach dziennikarki Telewizji Publicznej postanowiły zrobić materiał, w którym symulowały utratę życia poprzez spalenie. Widzowie są oburzeni tak perfidnym żerowaniem na tragedii zmarłych w pożarze mieszkanek Koszalina.

TVP szokuje materiałem o escape roomach

Telewizja Publiczna po tragedii w Koszalinie postanowiła poświęcić dużą uwagę warunkom bezpieczeństwa, jakie możemy spotkać w escape-roomach. W ramach prowokacji dziennikarskiej, pracownice stacji udały się do jednego z takich miejsc zabaw i postanowiły symulować niebezpieczny wypadek tak, aby pokazać, jak reaguje obsługa budynku. - Po tragicznym pożarze w Koszalinie ruszyły kontrole escape roomów w całym kraju. Procedury bezpieczeństwa sprawdziła także reporterka "Alarmu!", która z ukrytą kamerą odwiedziła jedno z takich miejsc. Jak długo musiała czekać na pomoc w pokoju zagadek? - czytamy w zapowiedzi programu, która pojawiła się na social mediach TVP Po wprowadzeniu do pokoju tematycznego przez pracownika jednego z escape roomu i rozwiązaniu kilku prostych zagadek, kobiety znajdujące się w pomieszczeniu postanowiły odtworzyć wydarzenia, jakie mogły mieć miejsce w Koszalinie. Zaczęły krzyczeć, uderzać w ściany i udawać, że się palą. Robiły to dokładnie przez cztery minuty aż do momentu, kiedy zdezorientowany pracownik placówki wypuścił je. Widzowie byli w szoku tak spektakularnym żerowaniem na tragedii, a w kierunku samej stacji posypała się lawina krytyki.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
SławomirSławomir pokazał prawdziwe oblicze. Takiego go nie znaliśmy!Czytaj dalej

Czy TVP przekroczyło granice dobrego smaku?

Odzew internautów w sprawie niesłynnego materiału był jednoznaczny. Widzowie kategorycznie uznali reportaż za niestosowny i żerujący na tragedii zmarłych dziewcząt. W samej sieci nie brakuje ataków w stronę stacji, jak też Jacka Kurskiego, któremu zarzucana jest próba wzbogacenia się na śmierci Koszalinianek. - A czy ktoś z bliskich tych zmarłych dziewczyn, pozwolił wam na publikację ich zdjęć i to jeszcze przed pogrzebem? Żerowanie na takiej tragedii to coś strasznego. Czy wy nie macie żadnych hamulców ani po prostu dozy wrażliwości?! - pyta otwarcie jedna z internautek Czy TVP przeprosi za swój reportaż? Czy raczej będzie zasłaniać się "prowokacją dziennikarską", która miałaby udowodnić, że escape-roomy nie są bezpieczne?ZOBACZ TAKŻE:
  1. Na co zmarła Kora? PRZERAŻAJĄCA choroba zabija 140 000 kobiet rocznie
  2. NIGDY nie zgadniesz, kim jest facet Omeny Mensah! To znany miliarder
  3. Zenek przerywa milczenie ws. syna! Podjął ostateczne kroki
  4. Zenek Martyniuk podaje receptę na wielką emeryturę! Mieszane uczucia Polaków
  5. Zenek Martyniuk pokazał swoje komnaty! Królewskie łoże, skóra i lampy z piórami
GłówneDisco polo i mafia. Fani wciąż nie mogą uwierzyć we wstrząsające faktyCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News