Konkubent matki brutalnie skatował Szymona. TVP informuje o tragedii 2-letniego dziecka

Konkubent matki brutalnie skatował Szymona. TVP informuje o tragedii 2-letniego dziecka Źródło: screen/TVP Info

TVP wyemitowało materiał o niewyobrażalnej przemocy, do której doszło w jednej z polskich rodzin. Konkubent matki brutalnie skatował bezbronnego 2-latka. Ta sprawa wstrząsnęła całą Polską, a dziś pojawiły się nowe fakty.

TVP wyemitowało wstrząsający materiał o przemocy w jednej z rodzin mieszkających w Płocku. 2-letni Szymon stał się ofiarą konkubenta swojej matki. Chłopiec był brutalnie katowany przez Mariusza R., który miał zastępować mu ojca. Na dramat dziecka zareagował dopiero jego biologiczny ojciec.

2-latek spędzał weekend u swojego biologicznego ojca. To właśnie wtedy mężczyzna z przerażeniem odkrył, że na ciele syna znajdują się liczne obrażenia. Podczas kąpieli zobaczył rany, siniaki i zadrapania. Natychmiast zgłosił się do lekarza, który nie miał wątpliwości, że w domu chłopca ma miejsce brutalna przemoc.

TVP wyemitowało wstrząsający materiał. 2-letni Szymon był katowany prze konkubenta matki

Lekarze byli przerażeni stanem chłopca. Obrażenia na jego ciele były bardzo rozległe. Ślady przemocy były dosłownie wszędzie: na klatce piersiowej, szyi, brzuchu, a nawet w miejscach intymnych. Pracownicy służby zdrowia i ojciec chłopca natychmiast zareagowali. Mariuszem R. zajął się prokurator, a chłopiec musiał zostać w szpitalu.

Jak podaje TVP, po wypisaniu ze szpitala 2-letni Szymon trafił pod opiekę matki. Sąsiadki kobiety podejrzewają jednak, że ona także bardzo źle traktuje swoje dzieci. Kobieta zdecydowanie odpiera te zarzuty i utrzymuje, iż sama wielokrotnie padała ofiarą brutalnych ataków mężczyzny. Matka ma status osoby pokrzywdzonej w sprawie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Nowe fakty w sprawie. Oprawca Szymona został zwolniony z aresztu

Na jaw wyszły kolejne bulwersujące fakty w sprawie 2-letniego Szymona. Okazało się, że Mariusz R. - człowiek, który wielokrotnie krzywdził chłopca - po dwóch tygodniach został zwolniony z aresztu. Jest to prawomocna decyzja sądu. 

- Zastosowano wobec podejrzanego nakaz opuszczenia mieszkania, które wspólnie zajmował z pokrzywdzoną i jej małoletnimi dziećmi, oraz zakaz jakiegokolwiek kontaktowania się z nimi. Środek zapobiegawczy nie jest karą - powiedziała w rozmowie z dziennikarzami TVP Iwona Wiśniewska-Bartoszewska z Sądu Okręgowego w Płocku. 

Opinia publiczna jest wstrząśnięta stanowiskiem sądu. Sąsiedzi rodziny zgłosili, że problem przemocy domowej jest tam znacznie poważniejszy i w znęcanie się nad dziećmi zamieszana jest również matka. Kobieta konsekwentnie odpiera wszelkie zarzuty. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Co za WSTYD! Pogrzeb Izabeli Skrybant-Dziewiątkowskiej miał być pełen gwiazd! Aż płakać się chce, że przyszła tylko garstka znanych osób. Nie uwierzycie kto się pojawił
  2. Agnieszka Fitkau-Perepeczko z partnerem. Jest od niej o 41 lat młodszy! Nie uwierzycie kim jest!
  3. Przyjaciółka królowej Elżbiety widziała jak porywają Madeleine McCann? Zaskakujące informacje z UK
  4. Matury pod nadzorem policji. Ogromna akcja służb w całej Polsce
  5. Gwiazda Przyjaciółek pochwaliła się synkiem. Maluch rośnie w oczach
  6. Rodzina Joanny Kulig żarliwie się modli. Zostało im już tylko to

źródło: TVP

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News