Przełomowe spotkanie władz TVP. Zapadła ostateczna decyzja ws. Strasburgera

Przełomowe spotkanie władz TVP. Zapadła ostateczna decyzja ws. Strasburgera

TVP zlikwiduje jeden ze swoich kultowych programów?! Karol Strasburger, prowadzący "Familiady" wybrał się do Azji, gdzie nagrywał zdjęcia do nowego show stacji Polsat "Lepiej późno niż wcale". Teraz wrócił i od razu został wezwany na rozmowę przez swoich przełożonych. To go zaskoczyło.

Wiele osób zadziwił fakt, że Karol Strasburger zdecydował się wziąć udział w nowym show Polsatu. Do tej pory związany ze stacją TVP prowadzący "Familiady" nie wyrywał się do nowych ról. Widzowie kultowego, nadawanego od 24-lat programu byli pełni obaw, że zniknie on z Telewizji Polskiej na dobre. Jak się okazało, po powrocie z Azji Strasburger został natychmiast wezwany przez zarząd stacji. O całej rozmowie postanowił opowiedzieć dziennikarzom. ZOBACZ TAKŻE: Strasburger upokorzył uczestniczki programu. Gorzkie przeprosiny

Od kiedy nadawana jest "Familiada"? Program TVP zaskakuje oglądalnością

"Familiada" nadawana jest od 17 września 1994 roku, więc już niedługo będzie obchodziła swoją 24 rocznicę. Tym bardziej zaskakują wyniki oglądalności show, którymi zarząd TVP podzielił się z Strasburgerem. Okazało się, że gdy go nie było, program bił prawdziwe rekordy! Tym bardziej spekulacje o końcu "Familiady" wkurzyły jej prowadzącego.
ZOBACZ TAKŻE: Zdjęcie nagiej klaty Strasburgera podbija sieć! Nic lepszego dziś nie zobaczycie - Doniesienia polegają na wszechobecnym internecie, hejtach, plotkach, które ludzie uwielbiają, a których ja nienawidzę, ponieważ one są przeważnie nieprawdziwe. Gdzieś ludzie sobie wymyślają dla różnych emocji pozytywnych i negatywnych dla nich. Dla nas nie było takich emocji, ja nigdy nie miałem takiego zagrożenia jeśli chodzi o sprawę, związaną z programem i nie mam go do dziś. Program jest, z tego co wiem umowa jest podpisana, mamy olbrzymią oglądalność, przyjechałem z Azji i dowiedziałem się, że mieliśmy ponad 3 miliony oglądalności, to jest bardzo dużo jak na program trwający 24 lata, bardzo duży udział w rynku, mam dużo fanów, dużo ludzi, którzy lubią ten program, więc nie mam tu zagrożenia i mówię wszystkim plotkarzom dajcie temu spokój - powiedział dziennikarzom. Fani "Familiady" mogą więc spać spokojnie i bez zdenerwowania czekać na nowe odcinki! fot. YouTube Fot. Youtube/„Familiada”
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News