W TVP poszaleli? Nie żyje 12 Polaków, winą obarczono przeciwników Kaczyńskiego
Marcin Owczarek - 21 Grudnia 2018

W TVP poszaleli? Nie żyje 12 Polaków, winą obarczono przeciwników Kaczyńskiego

TVP jest stacją, której wiele się ostatnio zarzuca. Przede wszystkim pod rządami Jacka Kurskiego miała stać się tubą propagandową Prawa i Sprawiedliwości, przez co mówi tylko to, czego życzy sobie Jarosław Kaczyński. Teraz jednak dziennikarze poszli o krok za daleko. Nie żyje 12 Polaków, a winą za to obarczono przeciwników prezesa.

TVP od samego początku miało za zadanie realizować misję dziennikarską i przekazywać wartościowe informacje widzom. Jednak partie polityczne za każdym razem starały się to wykorzystać, aby nieść treści zgodne z ich poglądami. Największą propagandę szerzyć ma się za rządów Prawa i Sprawiedliwości. Czuwa nad tym Jacek Kurski.

Tragiczna katastrofa w Czechach

Niedawno byliśmy świadkami strasznego wypadku. W Czechach, w Karwinie zginęło 12 Polaków. Pracowali oni w kopalni, wyjechali tam do pracy, by móc wyżywić swoje rodziny. Niestety, w wyniku wybuchu metanu zawalił się strop. Na zmianie było 23 pracowników, w tym 22 naszych rodaków. Na razie wyjaśniane są przyczyny katastrofy. Na dole powinny być mierniki, które mają za zadanie ostrzec górników przed wysokim stężeniem metanu. Nie wiadomo jeszcze, co przyczyniło się do tego dramatu. TVP jednak ma już swoje teorie, a "eksperci", jacy odwiedzili studio nadawcy, doskonale wiedzą, kto za to odpowiada.

TVP - publicyści prawicowi oszaleli?

Dziś na antenie TVP Info prawicowi publicyści komentowali tę tragedię. Tadeusz Płużański jasno dał do zrozumienia, że za tę katastrofę odpowiada Platforma Obywatelska: - Najpierw komuna pacyfikowała polskie zakłady, (…) potem przyszedł Balcerowicz ze swoją terapią szokową, on też pacyfikował polskie kopalnie. I niestety ten trend trwał jeszcze do niedawna, za rządów Platformy Obywatelskiej i pani Kopacz też zamykano kopalnie. Wystarczy pojechać na Śląsk, żeby zobaczyć, ile tam jest zakładów, przede wszystkim kopalni zamkniętych. I dlatego górnicy muszą szukać pracy gdzie indziej. To jest przymus dla górników, że muszą pracować w takich warunkach - powiedział Płużański. Jerzy Jachowicz w z tygodnika "wSieci" wtórował swojemu przedmówcy i również stwierdził, że jest to wina rządów PO i to przez nich górnicy musieli wyjeżdżać za granicę, by pracować:DALSZA CZEŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
HimalaistaTomasz Mackiewicz i jego ostatnie chwile. Wstrząsające doniesienia!Czytaj dalej
- Górnicy wyjeżdżali, bo nie ma w Polsce odpowiednich warunków. (…) Wiadomo, ze m.in. standardy w wyniku poprzednich ośmiu lat polityki rabunkowej jeśli chodzi o górnictwo tzn. brak inwestycji, ale eksploatacja. Podobną politykę jak Balcerowicz prowadzi dzisiaj Trzaskowski. Balcerowicz nie patrzył na ludzi, tylko na wskaźniki ekonomiczne. Platforma i Rafał Trzaskowski robią to samo - mówi dziennikarz. Dziennikarze innych mediów oraz liczni internauci mówią, że to, co zrobiono w TVP, jest obrzydliwe. Otwarcie zadają także pytanie, jak można oskarżać niewinnych ludzi w obliczu takiej tragedii. Rodziny ofiar są teraz pogrążone w żałobie i oczekują pomocy ze strony rządu.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Tysiące policjantów na ulicach. Polacy nie wiedzą co się dzieje
  2. Po nowym roku zmieni się WSZYSTKO! Uwaga klienci PKO BP
  3. Morawiecki zrozpaczony. Koszmarna śmierć tuż przed Świętami
  4. Jestem brzydka. Wyznanie Hani: „Mój chłopak uważa, że jestem brzydka. Powiedział tak swojemu ojcu”
  5. Znaki zodiaku, które mają najlepsze maniery. Potrafisz się dobrze zachować?
Horoskop miłosny na 2019 rokHoroskop miłosny 2019: Jakie uniesienia Cię czekają? Gwiazdy zaskakują!Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News