Wielka kompromitacja na antenie TVP! Stoch upokorzył dziennikarza, wygarnął mu prawdę w twarz (VIDEO)

Wielka kompromitacja na antenie TVP! Stoch upokorzył dziennikarza, wygarnął mu prawdę w twarz (VIDEO) Źródło: fot.youtube.com/KosipiTv

TVP nie mogła nic na to poradzić. W trakcie transmisji konkursu skoków narciarskich doszło do sytuacji, której realizatorzy z Telewizji Publicznej nie mogli przewidzieć. Mistrz Olimpijski - Kamil Stoch - upokorzył dziennikarza stacji, wygarniając mu prawdę prosto w twarz na oczach tysięcy telewidzów. Co takiego powiedziała gwiazda polskiego sportu?

TVP nie ma ostatnimi czasy dobrego PR. Pomimo tego, że sylwester stacji Jacka Kurskiego oglądany był przez rekordową publiczność, to tendencyjne materiały newsowe i napięta sytuacja po śmierci Pawła Adamowicza, poprzedzona nagonką na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy sprawiły, że telewizja publiczna znów znalazła się w negatywnym świetle. Nawet osoby ze świata sportu nie chcą zbytnio rozmawiać z przedstawicielami mediów Kurskiego, o czym mógł przekonać się dziennikarz stacji zadający pytania Kamilowi Stochowi po konkursie skoków narciarskich w Zakopanem. Tak chłodnego przyjęcia ze strony sportowca nie spodziewał się nikt.

TVP w wielkich tarapatach. Dziennikarz stacji upokorzony przez Stocha

Konkurs w Zakopanem, który odbył się 19 stycznia, był pełen sportowych emocji. Z bardzo dobrej strony pokazał się Dawid Kubacki, który pobił rekord skoczni, należący przedtem do utytułowanego olimpijczyka. Dziennikarz redakcji sportowej TVP tuż po zawodach próbował wypytać Stocha, czy ma on pretensje i nie ma nic przeciwko, aby to kolega z kadry widniał w kartach historii jako rekordzista Wielkiej Krokwi. - Nie, nie. Ja nawet nie miałbym nic przeciwko, gdybym nie musiał w ogóle rozmawiać – powiedział widocznie zirytowany mistrz olimpijski.

Dziennikarz próbował ratować sytuację

Sam korespondent sportowy telewizji publicznej nie spodziewał się aż takiej zaczepki ze strony Stocha, który najwidoczniej nie przepada za mediami publicznym. W żartobliwym tonie próbował zagadywać sportowca, co jednak jeszcze bardziej zirytowało reprezentanta Polski.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ – No dobrze, ale może troszkę jednak porozmawiamy. Wiem, że ty lubisz czasem nas tak ugryźć. Mnie szczególnie mam wrażenie. No dobrze, gratulacje po prostu – przyznał dziennikarz TVP, widząc, że nie ma szans na komunikację z olimpijczykiem. – Nie chcę być złośliwy, także spokojnie – powiedział Stoch, kończąc rozmowę. Jak widać, zła sława TVP budzi wielkie emocje nawet w świecie sportowym. Pomimo tego, że Stoch nigdy nie przepadał za mediami, to zawsze godził się na dłuższy dialog. Wydawać się może, że ostatnie wydarzenia bardzo poruszyły reprezentanta Polski. ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. O jej ROMANSACH można napisać książkę! Co ukrywa Edyta Wojtczak?
  2. Córka prezydenta jest oszałamiająco PIĘKNA! Aż trudno uwierzyć, co robi ze swoim życiem 
  3. Bomba emocji w przemowie, Jurek Owsiak ZNÓW prezesem WOŚP! „Gram dalej!”
  4. Udany związek. 20 NAJLEPSZYCH porad na szczęśliwą i długą relację
  5. Brudziński dolał oliwy do ognia. Rozwścieczył Polaków do czerwoności
  6. Ksiądz na pogrzebie Adamowicza: „Kłamca nie może pełnić najwyższych funkcji w państwie”
 
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News