Prowadzący TVP nie umieją nad nim zapanować! Polityk roznosi im właśnie studio

Prowadzący TVP nie umieją nad nim zapanować! Polityk roznosi im właśnie studio

TVP prowadzi w tej chwili przedwyborczą debatę, na którą zaproszono kandydatów na urząd Prezydenta m.st. Warszawy. W studio znajduje się 14 kandydatów, lecz tylko jeden z nich zmusił prowadzących do interwencji. Tą osobą jest Janusz Korwin-Mikke.

TVP zaangażowała się w wybory samorządowe 2018, jak nigdy wcześniej. Oczywistym powodem tego jest kandydatura Partyka Jakiego, polityka Zjednoczonej Prawicy, którego telewizja państwowa promuje już od wiosny. Jednym z kandydatów jest Janusz Korwin-Mikke, weteran polskich wyborów znany z kontrowersyjnych wypowiedzi. Dziś nie mogło być inaczej.

TVP nie mogła zapanować nad Korwin-Mikkem

W pierwszej turze odpowiedzi podczas przedwyborczej debaty kandydaci mówili o tym, jak dzieleni są mieszkańcy Warszawy. Najbardziej szokującą odpowiedź dał, czego można było się spodziewać, Janusz Korwin-Mikke. - Kolejne idiotyczne pytanie reżimowej telewizji. Jak można dzielić mieszkańców Warszawy? Czy kierowca jest z Warszawy, czy spoza Warszawy, jest dokładnie tak samo gnębiony - powiedział polityk.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Te słowa wywołały natychmiastową reakcję prowadzących, którzy próbowali przerwać Mikkemu. Nie udało im się jednak, gdyż dokończył swój wywód, na który miał zaledwie kilkadziesiąt sekund.

Wybory samorządowe 2018

21 października odbędzie się pierwsza runda wyborów samorządowych. Polacy wybiorą burmistrzów, prezydentów miast, wójtów i radnych wszystkich szczebli. 4 listopada odbędzie się natomiast ewentualna druga runda przy wyborach na urzędy indywidualne. Największe emocje wzbudza oczywiście walka w stolicy kraju między Patrykiem Jakim ze Zjednoczonej Prawicy i Rafałem Trzaskowskim z Koalicji Obywatelskiej. Już za dziewięć dni okaże się, komu bardziej opłaciła się wielomiesięczna i kosztowna kampania.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Krystyna Pawłowicz turla się ze śmiechu. Jej chamski żart rozbawił tylko ją
  2. Rossmann swoimi promocjami zadrwił z konkurencji! Polakom opadły szczęki
  3. Macierewicz znowu odleciał! „Chcą zacisnąć pętlę na naszej szyi”
  4. Kilkanaście lat mieszkał na ulicy. Przechodnie traktowali go jak zabawkę
  5. Znaki zodiaku i łóżko. Które z nich są najlepszymi kochankami?
źródło: gazeta.pl Następny artykuł