Szokujące informacje prokuratury ws. śmierci Ireny Dziedzic

Szokujące informacje prokuratury ws. śmierci Ireny Dziedzic

TVP pozwoliło jej na rozwinięcie niesamowitej kariery. Irena Dziedzic zmarła na początku listopada, jednak o śmierci kobiety media dowiedziały się dopiero kilka dni temu. Żyła samotnie, a pożegnała ją jedynie garstka znajomych, którzy się pojawili w kościele w podwarszawskich Laskach. Prokuratura wszczęła śledztwo w sprawie okoliczności jej odejścia.

TVP zaproponowało jej wiele wspaniałych programów autorskich. Irena Dziedzic przez dekady pojawiała się na antenie stacji. Swoją karierę zaczęła w 1956 roku. Ta trwała niemal do końca lat 90-tych. Dziennikarka wychowała tuziny polskich reporterów, spikerów i prezenterów. Jednak odeszła w samotności i niewyjaśnionych okolicznościach. Prokuratura chce zbadać sprawę.

Prokuratura zbada kulisy śmierci dziennikarki TVP. Na co zmarła Irena Dziedzic?

Kobieta tuż przed śmiercią miała przepisać mieszkanie na osobę, która zobowiązała się do opieki nad nią. Chociaż sekcja zwłok kobiety została przeprowadzona, prokuratura chce wykluczyć udział osób trzecich i sprawdzić, czy Dziedzic zmarła w wyniku zatrzymania krążenia, które spowodowane było podeszłym wiekiem. Dziennikarka miała 93 lata. Osoba z otoczenia kobiety miała przyznać, że Irena Dziedzic skarżyła się na wysokość swojej emerytury. Ta miała być przerażająco niska. Dziennikarce, w ostatnich latach, trudno było przeżyć za pieniądze, które miesięcznie otrzymywała. - Śledztwo zostało wszczęte i od 6 listopada prowadzone jest postępowanie w sprawie nieumyślnego spowodowania śmierci Sylwii Ireny Dziedzic - powiedział w rozmowie z portalem Pudelek.pl Marcin Saduś, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej Warszawa-Praga. Zgodnie z ustaleniami dziennikarzy, sekcja zwłok kobiety została wykonana tuż po stwierdzeniu zgonu. W trakcie badania nie stwierdzono udziału osób trzecich.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - Postępowanie jest prowadzone nie tylko w kierunku tego przestępstwa, ale także przestępstw przeciwko mieniu na szkodę pokrzywdzonej, chodzi między innymi o niekorzystne rozporządzenie mieniem za życia należącym do pokrzywdzonej, jak również utratę dokumentów. W trakcie tego postępowania przeprowadzono sekcję zwłok pokrzywdzonej, nie wskazuje ona, aby do jej śmierci przyczyniły się osoby trzecie. Stwierdzono cechy niewydolności krążeniowo-oddechowej oraz zmiany chorobowe. Opinia końcowa z sekcji jeszcze nie wpłynęła - powiedział Saduś. Nie wiadomo jednak, czy w ostatnich latach życia kobieta zmagała się z chorobą. Pogrzeb, który odbył się w minioną niedzielę zbulwersował mediami. Obecni na miejscu dziennikarze zarejestrowali, że w kościele pojawili się nieliczni znajomi kobiety. W ocenie Bożeny Walter, Dziedzic chciała być sama i odcięła się od swoich przyjaciół. Ci mieli jej decyzję uszanować.

Czy ktoś zabił Irenę Dziedzic? Szokujące doniesienia o dziennikarce TVP

Prokuratura przygląda się teraz sprawie nieumyślnego spowodowania śmierci. Okazuje się, że kobieta uległa wypadkowi latem 2018 roku. W sprawie pojawiły się osoby trzecie, które miały kobiecie nie udzielić odpowiedniej pomocy. - Latem u pani Ireny zaczęli pojawiać się dziwni ludzie. Ktoś mówił, że to daleka rodzina, podobno pojawiła się też jakaś przyjaciółka sprzed lat. Do tego wypadku czuła się świetnie, była energiczna, nie przymierała głodem, bo miała wypłacaną pensję od nowego właściciela mieszkania. Potem jednak zaczęła narzekać na zdrowie - powiedziała dziś rano osoba, mieszkająca obok dziennikarki TVP w rozmowie z "Super Expressem". Okazuje się, że śmierć legendy polskiej telewizji jest bardziej bulwersująca niż wcześniej zakładano. Prokuratura prowadzi śledztwo. ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Pola Raksa nigdy nie zaznała szczęścia w miłości. Jej mąż zdradził ją w NAJGORSZY sposób
  2. Ilona Felicjańska w szokującym wyznaniu o byłym mężu. "Kazał sobie robić l*askę"
  3. Jutro o godzinie 16:00 pod TVP zbiorą się masy ludzi. Kurski przegiął
  4. Słynny dziennikarz TVP wyrzucony na bruk?! Długo go już nie zobaczycie
  5. Gwiazdy TVP mają dość. Masowo odwróciły się od Kurskiego i wsparły WOŚP
 
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News