Są wyniki badań toksykologicznych zmarłej prezenterki TVP. Została otruta?!

Są wyniki badań toksykologicznych zmarłej prezenterki TVP. Została otruta?! Źródło: .

TVP zapewniło jej sławę i rozpoznawalność, a informacja o jej śmierci była niewyobrażalnym ciosem dla całego świata polskiego dziennikarstwa. Irena Dziedzic była legendarną postacią, a teraz na jaw wychodzą zaskakujące fakty. Są wyniki jej badań pośmiertnych odnoszące się do informacji, według których słynna dziennikarka mogła zostać otruta.

TVP zatrudniło Irenę Dziedzic w 1956 roku i promowało jej działalność aż przez 25 lat. Dziennikarka stała się twarzą kultowego programu publicystyczno-rozrywkowego "Tele-Echo", a od 1965 roku była także jedną z prowadzących "Dziennik Telewizyjny". Stała się kultową postacią telewizji, którą znał każdy niemalże każdy Polak. 

Informacja o jej śmierci pojawiła się w mediach 5 listopada 2018 roku i była gigantycznym ciosem nie tylko dla TVP i branży dziennikarskiej, ale i wszystkich fanów. Jej odejście z tego świata wywołało wiele kontrowersji, a w mediach sugerowano, że celebrytka mogła zostać otruta. Ostatecznie zlecono przeprowadzenie badań toksykologicznych, a teraz na jaw wyszły ich zaskakujące wyniki. 

Kontrowersyjna i niespodziewana śmierć Ireny Dziedzic 

Śmierć Ireny Dziedzic była wyjątkowo przykra i przejmująca. Przez lata dziennikarka była twarzą TVP i kochały ją miliony, na starość jednak została całkiem sama. Choć zmarła pod koniec listopada, pochowano ją dopiero w styczniu. Nie było bowiem żadnej osoby, która tą sprawą by się wcześniej zajęła. 

Z początkiem listopada również rozpoczęło się śledztwo, które miało wyjaśnić okoliczności jej śmierci. Zgodnie z doniesieniami mediów, miało być ono prowadzone m.in. pod kątem nieumyślnego spowodowania śmierci, a w mediach pojawiło się wiele sugestii, że gwiazda telewizji mogła zostać otruta. Przez te podejrzenia przeprowadzone zostały także badania toksykologiczne. 

- W toku śledztwa zlecono sekcję zwłok, która wykazała cechy niewydolności krążeniowo-oddechowej oraz zmiany chorobowe u pokrzywdzonej - informował w rozmowie z "Super Expressem" rzecznik Prokuratury Okręgowej Warszawa-Praga, prokurator Marcin Saduś. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Czy dziennikarka TVP rzeczywiście została otruta? 

Sugestie o otruciu błyskawicznie obiegły wszystkie polskie media, teraz jednak na jaw wyszły wyniki pośmiertnych badań toksykologicznych i wszystko stało się jasne. 

- Z uzyskanej opinii z badań toksykologicznych wynika, że pokrzywdzona zażywała określone leki, jednak w cechach medycznych i ilościach zalecanych przez lekarzy. Stężenia substancji we krwi nie miały wpływu na mechanizm śmierci pokrzywdzonej. Jednocześnie na tę chwilę nie ma podstaw do przyjęcia, że do jej śmierci przyczyniły się osoby trzecie - informuje prokurator Marcin Saduś. 

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Największy SEKRET Doroty Wellman ujawniony! Gwiazda trzymała to w tajemnicy przez kilkadziesiąt lat, teraz WSZYSTKO się wydało
  2. W tej legendarnej polskiej aktorce kochały się MILIONY. Nagle zniknęła z show-biznesu. Teraz wróciła i wszystkim opadła szczęka. Jest PIĘKNA!
  3. Mało kto o tym wiedział. Największy hit Zenka Martyniuka napisała nauczycielka
  4. Pani Stefania ma 101 lat i walczy w sądzie o swoje prawo. Chcieli odebrać jej mieszkanie
  5. To już szaleństwo! Dyrektor nasłał na protestujących nauczycieli służby

Źródło: RMF FM

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News