TVP przekazała wiadomość o tragedii w polskiej miejscowości. Łzy same napływają do oczu
.
Mariusz Wiącek - 15 Kwietnia 2019

TVP przekazała wiadomość o tragedii w polskiej miejscowości. Łzy same napływają do oczu

TVP podało wstrząsającą informację. Do tragicznego wydarzenia doszło w Opolu. Konieczna była interwencja odpowiednich służb ratunkowych. Niestety, pomimo zorganizowanych działań, nie obyło się bez ofiar śmiertelnych.

TVP poinformowała o ogromnej, która wydarzyła się dziś nad ranem w Opolu. Jeden z domów bliźniaczych położonych na terenie miasta niespodziewanie zajął się ogniem. Płomienie szybko się rozprzestrzeniły i już wkrótce palił się cały dom. Unoszący się dym szybko zaobserwowali mieszkańcy, którzy wezwali straż pożarną. Ogień udało się ugasić, jednak okazało się, że budynek nie był niestety pusty.

Małgorzata Kożuchowska wpisKożuchowska podzieliła się wiadomością o tragedii. "Nie mogę powstrzymać łez. Szok, żal, niedowierzanie"Czytaj dalej

TVP przekazało informacje o pożarze w Opolu, który zakończył się tragedią. Są ofiary śmiertelne

Wkrótce po zdarzeniu wywiadu dla TVP udzielił oficer dyżurny KW Państwowej Straży Pożarnej. Wciąż ustalane są przyczyny zdarzenia, a także próbuje się oszacować straty. Wiadomo jednak, że jedynie dzięki szybkiej interwencji strażaków nie doszło do spalenia drugiej części bliźniaka. Okoliczni mieszkańcy byli przekonani, że dom w momencie wybuchu pożaru był pusty. Niestety, z ustaleń strażaków wynika coś zupełnie innego.

- Z jednej z części "bliźniaka" jeszcze przed przyjazdem straży ewakuowała się sześcioosobowa rodzina. W drugiej, która uległa całkowitemu spaleniu znaleziono zwłoki kobiety (...) Na miejscu nadal pracują strażacy i policjanci, którzy pod nadzorem prokuratora będą wyjaśniali okoliczności śmierci kobiety i przyczyny pożaru. - powiedział oficer miejscowej policji dla TVP Info.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

paznokcie hybrydowePaznokcie hybrydowe a żelowe. Kolosalne różnice są zaskakująceCzytaj dalej

Policja próbuje wyjaśnić okoliczności powstania ognia. Wiele wskazuje na to, że powstał on na skutek działania osoby przebywającej wewnątrz budynku. Wśród zgliszczy, pozostałych ze spalonej połowy bliźniaka, znaleziono ciało 78-letniej kobiety, właścicielki domu. Wszyscy czekają na oficjalne potwierdzenie zarówno tożsamości ofiary jak i przyczyn wybuchu pożaru.

Ta tragedia wstrząsnęła okolicznymi mieszkańcami. Kobieta w starszym wieku zmarła niezwykle okrutną śmiercią. Najprawdopodobniej w chwili, gdy rozprzestrzenił się ogień spała, przez co straciła jedyną szansę na ucieczkę.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wdowiec po Ani Przybylskiej ZATRZYMANY przez policję. Miał dopuścić się obrzydliwego przestępstwa
  2. Polscy katolicy są WŚCIEKLI! Anna Mucha dostanie EKSKOMUNIKĘ za swoje słowa o Janie Pawle II?
  3. Wiemy, jaką fortunę zgarnie dziecko Meghan Markle. To naprawdę zatrważająca suma
  4. Biedronka znów przygotowała petardę dla dzieci. Klienci będą się o to zabijać!
  5. Żona Waldusia z "Kiepskich" w rozpaczy. Twierdzi, że aktor chce ją zniszczyć, oprócz tego żąda od niej alimentów
  6. Lekarze twierdzili, że nie ma dla niego wolnego łóżka w szpitalu. Nie żyje Marcin

czterej pancerni i piesGwiazdor "Czterej pancerni i pies" ciężko choruje i nie może chodzić. Wstrząsające wiadomościCzytaj dalej

źródło: TVP

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News