TVP Info porównało Pawła Adamowicza do Armii Czerwonej. wPolityce sugerowało, że nie jest Polakiem

TVP Info porównało Pawła Adamowicza do Armii Czerwonej. wPolityce sugerowało, że nie jest Polakiem

Cała Polska żyje od kilku dni zbrodnią, której ofiarą padł prezydent Gdańska. Paweł Adamowicz został kilkukrotnie dźgnięty nożem stojąc na scenie podczas lokalnego finału WOŚP. Wszystkie media informują o zajściu i są zgodne co do tego, że tak wielki dramat nie powinien mieć miejsca. Szkoda, że jeszcze niedawno redakcje takie jak TVP Info czy wPolityce tak strasznie ubliżały włodarzowi Gdańska.

TVP Info od kilku dni bardzo skrupulatnie relacjonuje wszystkie najważniejsze wydarzenia będące pokłosiem zamachu na życie Pawła Adamowicza. Chociaż teraz media są zgodne co do tego, że należy się łączyć i przynajmniej na jakiś czas przyjąć wspólną narrację, to niestety nie zawsze tak było. TVP Info jeszcze do niedawna nie miało najlepszej opinii o prezydencie. Porównano go m.in. do Armii Czerwonej.

Paweł Adamowicz nie żyje. Jeszcze do niedawna TVP Info kreowało go na wroga

Niestety, potwierdziły się informacje o śmierci Pawła Adamowicza, którego nie dało się odratować po tragicznym zamachu. Chociaż teraz media łączą się w bólu i cierpieniu z rodziną oraz wszystkimi bliskimi ofiary, to jakiś czas temu prezydent Gdańska był jedną z postaci, która nie miała dobrej opinii w mediach publicznych. "Magazyn śledczy Anity Gargas" opublikował materiał dotyczący decyzji politycznych prezydenta Gdańska oraz ich skutku dla mieszkańców miasta. Materiał na stronie TVP Info został opatrzony skandalicznym cytatem. - Adamowicz będzie mógł konkurować z Armią Czerwoną w dewastacji historycznych terenów - napisano odnosząc się do polityki zabudowy terenów historycznych.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Inne media, w tym portal wPolityce.pl sugerował, że Paweł Adamowicz reprezentował sobą antypolską postawę. Można w sieci znaleźć artykuł, który już po samym tytule daje do zrozumienia, jak wyglądał atak na zmarłego prezydenta Gdańska. Nad tekstem można znaleźć jednoznaczny napis "Czyżby Adamowicz nie chciał już być Polakiem?".

Tragiczna śmierć Pawła Adamowicza

Redakcja Pikio.pl ma nadzieję, że postać Pawła Adamowicza, a przede wszystkim jego tragiczna śmierć nie zostanie już wykorzystana do kolejnych rozgrywek politycznych. Informacje o przegranej walce o życie prezydenta Gdańska przekazano po godzinie 14:00 w poniedziałek. Niestety obrażenia, które zadał mu napastnik, okazały się opłakane w skutkach. pikio.pl tvp info tvp.info/36412285/ pikio.pl tvp info wpolityce twitter.com/KonskiJacek/ ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL
  1. 16-latek sprzeciwił się pedofilii w Kościele. Teraz PiS postara się zniszczyć mu życie 
  2. Kościół ponad podziałami. Arcybiskup Głódź w nocy wyruszył do szpitala, w którym przebywa Adamowicz 
  3. Syn Małgorzaty Kożuchowskiej to najbardziej urocze dziecko w show-biznesie. Rozpłyniecie się
  4. Ewa Farna: waga gwiazdy znów uległa zmianie. Piosenkarka wygląda wspaniale
  5. Rząd PiS okłamał Polaków? Ustawa o przemocy domowej nie została wycofana 
 
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News