Tak bardzo TVP nie skompromitowało się jeszcze nigdy. Co oni wyprawiają?!
Wiadomości Pikio - 14 Grudnia 2018

Tak bardzo TVP nie skompromitowało się jeszcze nigdy. Co oni wyprawiają?!

TVP Info po raz kolejny naprawdę zadziwiło opinię publiczną. Na stację szybko spadła ogromna dawka krytyki. Internauci nie pozostawili na nadawcy suchej nitki, zarzucając mu całkowite odejście od dziennikarskiej rzetelności.

TVP Info, a właściwie jej kultowe już paski, obiegają sieć od miesięcy. W przeszłości widzowie zarzucali już dziennikarzom znaczną przesadę oraz ewidentną, rażącą stronniczość. Dawno nadawca nie musiał jednak zmierzyć się z podobną dawką gorzkich opinii. Tym razem niezwykle kontrowersyjny pasek był związany z materiałem Telewizji Polskiej dotyczącym głośnej kwestii dekomunizacji ulic w Warszawie. Odniesiono się w nim do automatycznego powrotu dawnych nazw po wyroku Naczelnego Sądu Administracyjnego, który - zdaniem polityków Prawa i Sprawiedliwości - jest rzeczą haniebną szczególnie dla Platformy Obywatelskiej oraz Nowoczesnej.

TVP Info znów szokuje paskiem. Tym razem naprawdę przesadzili?

- (PO)ST(KO)MUNA W WARSZAWIE - wpisano więc na pasku, bezpośrednio odwołując się oczywiście do skrótów nazw największej partii opozycyjnej oraz Koalicji Obywatelskiej, w której skład ta wchodzi. Sprawa na początku rozbawiła wielu internautów swym absurdem. Później liczni użytkownicy Twittera zdecydowali się jednak na napisanie za pośrednictwem portalu wielu gorzkich słów pod adresem Telewizji Polskiej. Dziennikarzom odpowiedzialnym za tytuł kontrowersyjnego materiału zarzucono stronniczość, usilne próby przypodobania się Jarosławowi Kaczyńskiemu oraz całemu Prawu i Sprawiedliwości, czy też brak rzetelnego, poważnego podejścia do wykonywanego zawodu. Nie bez powodu twierdzi się przecież, że media stanowią w systemie demokratycznym prawdziwą czwartą władzę. Dzieje się tak jednak głównie wtedy, kiedy działają niezależnie i z odpowiednią dawką patosu, przynajmniej w sprawach na tyle poważnych jak właśnie ta.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Krzysztof JackowskiKrzysztof Jackowski potwierdza swój dar! Oto niezbite dowody jego jasnowidzeniaCzytaj dalej

Jak widzowie zareagowali na nowy pasek Telewizji Polskiej? Morze ostrej krytyki

- TVP Info odkrywa nowe, dotąd niezbadane poziomy żenady - napisał jeden z wyraźnie zdegustowanych internautów. - Powiem tak. Granice śmieszności i dzbaniactwa TVPis dawno przekroczył, ale że są ludzie, którzy to firmują i dają twarz? Przecież Ci młodzi ludzie udający "dziennikarzy" gdzieś kiedyś będą chcieli pracować, będą gumkować w CV pracę w TVP? - dodał ktoś inny, jeszcze bardziej stanowczo. - Czy pracujący tam ludzie mają skończone 15 lat? To kanał informacyjny czy jakieś demotywatory... - stwierdził kolejny użytkownik popularnego portalu społecznościowego, także nie szczędząc stacji bolesnej zapewne, konkretnej krytyki.TVP Fot. Twitter/Krzysztof BerendaZOBACZ TAKŻE:
    1. Dramatyczny apel Polaków do ministra zdrowia. Setki tysięcy ludzi umrze, jeśli nic nie zrobi
    2. Jak uratować zniszczone włosy po trwałej? 5 kroków do zdrowych włosów
    3. Jarosław Kaczyński TOTALNIE się pogrążył. Na jaw wyszły kompromitujące fakty
    4. Znaki zodiaku, które mają najlepsze maniery. Potrafisz się dobrze zachować?
    5. SZOK na spotkaniu opłatkowym PiS! U boku Kaczyńskiego pojawił się niespodziewany gość
ZAMIANA
PapieżFranciszek powalił tym wszystkich na kolana! Najpiękniejsze gesty papieżaCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News