Świąteczna awantura w rodzinie szefa TVP info. Poważne oskarżenia żony

Świąteczna awantura w rodzinie szefa TVP info. Poważne oskarżenia żony Źródło: youtube/Telewizja Republika Kalendarz Historyczny

Szef TVP Info z pewnością nie spędza tegorocznych świąt wielkanocnych w rodzinnej atmosferze. Wszystko przez problemy z żoną. Zrozpaczona kobieta nie ustępuje.

TVP Info sprawiło, że młody dziennikarz Samuel Pereira stał się znany wszystkim mediom w kraju. Szybka kariera redaktora może budzić zazdrość: udany materiał o aferze AmberGold sprawił, że szybko stał się bardzo obiecującym reporterem. Nie każdy jednak docenia jego talent, bowiem jakiś czas temu został odsunięty ze stanowiska prowadzącego w Polskim Radiu 24. Według słów jego przełożonego, nie dawał sobie rady.

To nie jedyne problemy, z jakimi musiał się zmagać Pereira. Okazało się, że w życiu prywatnym także nie układa mu się najlepiej. Konflikt z żoną zdecydowanie daje się szefowi TVP Info we znaki. Przez to tegoroczne święta nie będą tak rodzinne jak zawsze.

Żona Samuela Pereiry chce wiedzieć, gdzie są jej dzieci. Kobieta zamieściła dramatyczny wpis

Maria Mackiewicz zamieściła na swoim Twitterze dramatyczny wpis, w którym domaga się od męża, aby ten natychmiast przekazał jej informacje o miejscu pobytu ich dzieci.

- Nie pozostaje mi nic innego niż prosić by Samuel Pereira, który wywiózł dzieci trzy tygodnie temu, odpowiedział gdzie są i nie utrudniał mi spotkania z nimi w sądowo uregulowanym czasie - napisała.

Wpis szybko zniknął z portalu, jednak w sieci nadal można znaleźć screenshoty, na których widać usuniętą treść. Poruszająca prośba matki dotknęła internautów, którzy zainteresowali się sytuacją rodzinną młodego dziennikarza.

Sam szef TVP Info uznał, że nie może już ignorować szumu medialnego wokół swojej rodziny i postanowił wypowiedzieć się w kontrowersyjnej sprawie.

Szef TVP Info zabiera głos w sprawie dzieci. Uważa, że jego żona kłamie

Dziennikarze z serwisu Pudelek dotarli do Samuela Pereiry i zapytali go, jak wygląda ta sytuacja z jego perspektywy. Redaktor udzielił odpowiedzi, która jego zdaniem wszystko wyjaśnia.

- Sąd przyznał mi opiekę nad dziećmi, które od dwóch lat mieszkają u mnie, bo Matka je porzuciła. Dzieci potrzebują leczenia klimatycznego i w związku z tym przyjechały na Święta Wielkanocne do rodziny Matki (Marii) nad morzem - odparł.

Mąż Marii Mackiewicz zapewnia, że jego żona doskonale wie, gdzie obecnie znajdują się ich pociechy. Jak twierdzi, mimo to nie chciała pojechać we wskazane miejsce. Dodaje, że małżonkowie utrzymują kontakt za pośrednictwem telefonów.

Taka atmosfera z pewnością nie sprzyja radosnemu przeżywaniu Wielkanocy. Najbardziej zapewne poszkodowane są dzieci, które zawsze źle znoszą wszelkie konflikty między rodzicami.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Jak mieszka Beata Tyszkiewicz? Tego nikt się nie spodziewał!
  2. Choroba sprawiła, że Marian Opania schudł 13 kg. Jak się dziś czuje?
  3. Jackowski przewidział dzisiejszy zamach. Powiedział co będzie dalej, to mrozi krew w żyłach
  4. Z ostatniej chwili: Polak w centrum rzezi na Sri Lance. "To pierwszy taki przypadek w historii"
  5. Ile waży Magda Gessler? Ujawniamy największą tajemnicę gwiazdy

Źródło: Na Temat

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News