Powiedział jedno zdanie o sylwestrze TVN. Najbardziej OBLEŚNA reakcja dziennikarki TVP w historii

Powiedział jedno zdanie o sylwestrze TVN. Najbardziej OBLEŚNA reakcja dziennikarki TVP w historii

TVP znowu przekroczyło granicę. Jeden z zaproszonych przez telewizję gości został skrytykowany za to, że spędził sylwestra z telewizją TVN. Reakcja dziennikarki na wyznanie gościa studia TVP Info została bardzo negatywnie odebrana przez widzów.

TVP przez ostatnie kilka lat zadziwiało telewidzów treściami, które pojawiały się na ich antenie. Oprócz tendencyjnych materiałów politycznych, w telewizji nigdy nie brakowało przytyków w stronę konkurencji na rynku medialnym, szczególnie tej związanej z opozycją Prawa i Sprawiedliwości. Tym razem telewizji TVN, jak też gościowi studia Danuty Holeckiej dostało się z powodu sylwestra.

TVP szokuje. Danuta Holecka obraża gościa za...udział w sylwestrze

To, że tegoroczne zabawy sylwestrowe zostały zdominowane przez telewizję TVP, jest faktem. Telewizja, której prezesem jest Jacek Kurski w trakcie nocy kończącej rok 2018, była oglądana przez prawie 7 milionów telewidzów, wówczas gdy konkurencja z Polsatu i TVN mogła cieszyć się oglądalnością o ponad 5 milionów mniejszą. Szampański nastrój sukcesu stacji udzielił się na Woronicza wszystkim, a szczególnie Danucie Holeckiej. Prowadząca wiadomości poruszyła w rozmowie z posłem Platformy Obywatelskiej - Pawłem Lechem. Parlamentarzysta na pytanie dziennikarki o swój sposób spędzenia zabawy sylwestrowej wyznał, że bawił się dobrze wraz z warszawiakami na imprezie zorganizowanej przez telewizję TVN. Te słowa nie przypadły do gustu prowadzącej, która zdecydowała się na atak.

Czy w TVP można mówić o TVN?

Po usłyszeniu słów swojego rozmówcy, Holecka odniosła się do nich w bardzo krytycznych słowach zaznaczając przewagę swojej stacji nad konkurencją, którą lubi jej rozmówca.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - Uuu... To w TVN-ie niech pan to opowie! Myślę, że nasi widzowie się świetnie bawili i ci, którzy z Telewizją Polską spędzili sylwestra z pewnością nie żałują - powiedziała prowadząca programu. Internauci, jak tez telewidzowie byli oburzeni butą, z jaką Holecka potraktowała parlamentarzystę. Wypowiedź prowadzącej TVP szybko stała się prawdziwym hitem Twittera, a komentujący sytuację obserwatorzy zastanawiają się, czy w Telewizji Publicznej będzie można w ogóle wypowiadać się o TVN. To, że stacje są ostatnimi czasy nastawione do siebie wrogo nie jest żadną tajemnicą. Jednak czy goście zapraszani do studia zasługują na krytykę w związku z tym, jak sami się bawili na Sylwestrze?ZOBACZ TAKŻE:
  1. Przepowiednie na 2019. PRZERAŻAJĄCE! Najgorsze dopiero przed nami?
  2. Kuba Wojewódzki żyje jak król! Gwiazdor ma spektakularne posiadłości
  3. Zdradziła go zaraz po ślubie. Aktor seriali TVP publicznie poniżył byłą żonę?!
  4. Narkotyki na ślubie Meghan Markle?! Brytyjczycy w ciężkim szoku
  5. Największa gwiazda Polsatu ujawnia szokującą prawdę o pracy w stacji. Będą na nią wściekli?!
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News