Dramat gwiazdora TVP! Grozi mu KALECTWO, z jego żoną też jest źle
Karol Zaborowski - 13 Grudnia 2018

Dramat gwiazdora TVP! Grozi mu KALECTWO, z jego żoną też jest źle

TVP w swoich produkcjach stawia zazwyczaj na znane twarze. Niestety jednemu z gwiazdorów stacji grozi kalectwo. Co więcej, musi on też opiekować się swoją żoną, która uległa wypadkowi.

TVP w obsadach swoich seriali oraz programów ma wielu znamienitych aktorów, których doskonale znamy zarówno z seriali, jak i filmów pełnometrażowych. Bez wątpienia jednym z nich jest Henryk Gołębiowski, który na swoim koncie ma dziesiątki odegranych ról. Zazwyczaj są to niewielkie role, jednak w jego dorobku artystycznym bez problemu znajdziemy prawdziwe perełki. Niestety aktor zmaga się z poważnymi kłopotami zdrowotnymi, a do tego musi również zadbać o swoją żonę.

Gwiazdor TVP zostanie kaleką?

Henryk Gołębiewski wystąpił w wielu produkcjach TVP, przez co zyskał wierną rzeszę fanów, którzy bardzo martwią się o swojego ulubionego aktora. Wszystko przez pogarszający się stan jego nogi, która z każdym dniem staje się coraz słabsza. Jeżeli tak dalej pójdzie, to aktor stanie się kaleką. Problemy z chodzeniem Gołębiewski ma przez złamanie którego doznał jakiś czas temu. Niestety aktor nie ma czasu na rehabilitację, ponieważ musi się opiekować swoją żoną, która porusza się na wózku. Kobieta również doznała złamania nogi, na tyle poważnego, że niezbędna okazała się operacja. Gołębiewski doskonale sobie zdaje sprawę z tego, jak się czuje jego ukochana, ponieważ sam nie tak dawno był na jej miejscu. Aktor mógł wtedy liczyć na gigantyczne wsparcie ze strony małżonki i dlatego stara się o nią zadbać, najlepiej jak potrafi.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GLAERIĄ
Barbara Kurdej-SzatanBarbara Kurdej-Szatan pokazała siostrę. Fanom poopadały szczękiCzytaj dalej
Niestety odbija się to na jego zdrowiu, ponieważ mimo urazu musi on cały czas pracować na planie i zwyczajnie nie ma czasu na rehabilitacje. - Jak wcześniej byłem na wózku, to żona się mną opiekowała, a teraz ja się nią zajmuję i nie wiadomo, jak długo będzie wymagała mojej opieki - mówi aktor. Gołębiewski porusza się o kulach, jednak już niedługo może nie móc samodzielnie stanąć. Jeżeli aktor nie podejmie leczenia, to jego stan znacząco się pogorszy. Może nawet ponownie wylądować na wózku inwalidzkim.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Ewa Farna odeszła! Fani w głębokim smutku, nie mogą uwierzyć
  2. Zenek Martyniuk przygotował dla fanów prawdziwą PETARDĘ! Nie zapomnicie tego
  3. Tym jednym ruchem Sławomir ZNISZCZYŁ TVP. Stacja ratuje się w panice
  4. Modne paznokcie: Co będzie HITEM w 2019 roku?
  5. Znaki zodiaku i ich najpiękniejsze partie ciała. Co masz w sobie niezwykłego?
Kulisy serialuKlan: Widzowie nie dowierzają! Nieznane kulisy serialu ujrzały światło dzienneCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News