TVP, polski juror na Eurowizji
.
Bartłomiej Chudy - 30 Kwietnia 2019

Wielki sukces gwiazdora TVP! Los całej Europy leży teraz w jego rękach

TVP i występy w "The Voice of Poland" ugruntowały pozycję Rafała Brzozowskiego w branży muzycznej. Dziś piosenkarz ma kolejny powód do świętowania. Będzie współdecydował bowiem o losie najbardziej uzdolnionych talentów muzycznych z całej Europy.

Rafał Brzozowski wybił się w TVP za sprawą udziału w muzycznym show "The Voice of Poland". Po tamtym sukcesie zaliczył mocne wejście albumem i singlem "Tak blisko", którymi zaskarbił sobie uznanie wielu fanów.

Gwiazda TVP będzie jurorem w Eurowizji. Jego głos zaważy o zwycięzcy prestiżowego konkursu

Dziś Brzozowski zajmuje się nie tylko koncertowaniem. Jak na osobowość telewizyjną przystało, nieobce są mu udziały w popularnych programach, a nawet ich prowadzenie. Od 2017 roku to on nadaje kształt reanimowanemu teleturniejowi "Koło Fortuny".

Krzysztof Jackowski poraża wizjami.Jackowski znów przeraża. Mówi, że polskie siły militarne wezmą udział w wojnie, ujawnił datę i przyszłość naszego krajuCzytaj dalej

Jednak to muzyka pozostaje jego główną pasją. Brzozowski może dziś pochwalić się kolejnym sukcesem w branży, w której zyskał ogólnopolski rozgłos.

Serwis Eurowizja.org donosi bowiem, że Rafał Brzozowski został wyznaczony do roli jurora tegorocznej Eurowizji, która już za kilka tygodni odbędzie się w Izraelu.

Obok Brzozowskiego w gronie polskich jurorów zasiądą również Anna Wyszkoni (dawna wokalistka zespołu Łzy), jej partner Maciej Durczak, a także Dominika Gawęda i Paweł Rurak-Sokal (z zespołu Blue Cafe). "Szefową" polskiego grona jury będzie Ania Wyszkoni.

Czytamy, że zwycięzcę Eurowizji wybierze w tym roku grono 205 osób związanych z branżą muzyczną. Z kolei Eurovision.tv przypomina, że na ich ocenę złoży się nie tylko śpiew uczestników, ale także show na scenie, czy oryginalność piosenki. Nie wspominając o jakości i wrażeniach z całości każdego z występów.

Przypomnijmy, że Rafał Brzozowski osobiście ubiegał się o start w Eurowizji. W 2017 roku z utworem "Sky Over Europe" zajął drugie miejsce w krajowych eliminacjach.

Eurowizja 2019 – kiedy, gdzie, kto wystąpi?

64. Konkurs Piosenki Eurowizji 2019 zostanie rozegrany 14, 16 i 18 maja 2019 roku w Tel Awiwie-Jafie. O wygraną zawalczą reprezentacje z 41 krajów, w tym z Polski. Nasz kraj reprezentuje zespół Tulia z piosenką "Fire of Love".

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Barbara Kurdej-Szatan powiększyła swój biust? Fani pospadali z krzeseł widząc jej OGROMNE wdzięki!
  2. Dramat Agnieszki Chylińskiej! Po latach zdradziła bolesny sekret. TEN mężczyzna bardzo ją skrzywdził
  3. Pawłowicz pokazała zdjęcie z obiadu z Kaczyńskim i kotem. Popłaczecie się ze śmiechu
  4. Czwarta żona Wiśniewskiego boleśnie z niego zadrwiła. Turlamy się ze śmiechu
  5. Uwielbiana bohaterka "M jak miłość" umrze w potwornych męczarniach? Porażające doniesienia
  6. Brytyjczycy nie mogą uwierzyć. Księżna Kate uciekła z dziećmi z pałacu, rodzina królewska sypie się na naszych oczach

edyta górniakEdyta Górniak przeżyła dramatyczne chwile. Nie poradziła sobie z traumąCzytaj dalej

źródło: Eurowizja.org

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News