Zmarła gwiazda TVP niewyobrażalnie cierpiała. Wszystko przez błąd lekarzy

Zmarła gwiazda TVP niewyobrażalnie cierpiała. Wszystko przez błąd lekarzy Źródło: youtube.com/telewizjaKinoPolska

Gwiazda TVP cierpiała przez lekarzy? Utytułowana aktorka, która przez lata grała w produkcjach telewizji publicznej, miała niewyobrażalny żal do medyków, którzy pozbawili jej marzeń. Szokująca prawda na temat życia aktorki może rzucić zupełnie inne światło na jej życie.

TVP jest stacją, która przez całą swoją egzystencję zatrudniała najlepszych aktorów w Polsce. Jedną z osób, którą telewizja miała okazję zatrudniać, była Zofia Czerwińska. Zmarła wczoraj artystka przez lata miała wielki żal do medyków, którzy w młodości pozbawili ją jej największego marzenia, jak też przyprawili jej wielu cierpień.

Gwiazda TVP zmagała się z wielkim dramatem. "Bardzo cierpię"

Zofia Czerwińska wielokrotnie występowała na planach telewizji publicznej. Gwiazda miała okazję w trakcie swojej długiej kariery wystąpić, chociażby w "Ojcu Mateuszu", czy w "Na dobre i na złe". Uwielbiana przez fanów artystka, która wczoraj zmarła z powodu choroby kręgosłupa przez lata skrywała wielki sekret. Pod postacią wiecznie uwielbianej gwiazdy telewizji skrywał się prawdziwy dramat.

Gdy Zofia Czerwińska była młoda, miała jedno, wielkie marzenie. Bardzo chciała zostać matką. Po wielu próbach zajścia w ciąże aktorce udało się to, jednak w dramatycznych okolicznościach. Płód znajdował się poza macicą artystki, co zmusiło medyków do ryzykownej interwencji chirurgicznej, w trakcie której lekarze zadecydowali o usunięciu jajowodów artystki. Medycy popełnili jednak błąd, ponieważ wystarczyłoby wyciąć wyłącznie jeden z jajowodów, aby zapobiec niebezpieczeństwu. Ta decyzja, raz na zawsze pozbawiła artystkę szansy do spełnienia się jako matka. Czerwińska do końca życia miała wielki żal związany ze swoją dolegliwością i cierpiała widząc młode matki z wózkami.

- Bardzo cierpię z tego powodu, że nie mam dzieci. Chciałam je mieć, ale nie mogłam – przyznała w jednym z wywiadów.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Gwiazda zmarła przez problemy z kręgosłupem

Powodem śmierci Czerwińskiej były problemy z kręgosłupem, które sprawiły, że kultowa polska aktorka pod koniec swojego życia miała wielkie problemy z chodzeniem,

-Kości podobno nie wytrzymają śrubek, które mają mi wstawić. Tak twierdzi mój neurochirurg, a ja się z nim zgadzam. Na planie nie odczuwam bólu. Inaczej rozkładam siły niż w domu. - mówiła Czerwińska dziennikarzom Faktu.

Pomimo tego, że gwiazda bardzo cierpiała, to chciała wrócić na plan filmowy po uleczeniu swoich dolegliwości.

- Właśnie skończyłam zdjęcia do Kiepskich. To jest zawód, który wykonuję od lat, więc nie czuję w pracy dolegliwości. Aktor gra, bo inaczej zwariuje. Mogę zagrać nawet bez rąk i bez nóg. I nikt nie zauważy, że czegoś mi brakuje – opowiadała aktorka.

O jej śmierci poinformował teatr Syrena, który pożegnał artystkę na swoich social mediach.

- Musimy się podzielić z Wami smutną wiadomością. Dziś rano zmarła Zofia Czerwińska, związana przez ponad 20 lat z Teatrem Syrena, aktorka uwielbiana przez kolejne pokolenia Polaków. Pani Zosiu! Nie możemy w to wciąż uwierzyć. Wiemy jedno, my nigdy Pani nie zapomnimy... - napisali koledzy z pracy Czerwińskiej na social mediach.

ZOBACZ TAKŻE

  1. Legendarna polska aktorka zabiła siebie i swojego męża. Ta tragedia wstrząsnęła całą Polską!
  2. Julia Wieniawa pokazała się w bikini! Zemdlejecie z wrażenia. Ma IDEALNE ciało!
  3. Paździoch z Kiepskich o tym nie mówi. Jego żona jest młodsza o ponad dwie dekady!
  4. Julia Wieniawa założyła supermodne buty. Kosztują grosze
  5. Ślubna tragedia. Nie żyje panna młoda, nagle zaczęła wymiotować krwią

źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News