public-hospital
publicdomainpictures.com
Wiadomości Pikio - 1 Grudnia 2018

Zamknęli gwiazdę serialu na TVP w psychiatryku. Nie wyjdzie stamtąd długo

TVP przez długie lata emitowało ten jeden serial, który potrafił przed ekranami telewizorów w całym kraju gromadzić miliony widzów. Nic dziwnego - serial ten święcił w Polsce triumfy w czasach tuż po przemianie ustrojowej, kiedy Polacy mieli możliwość konsumowania zagranicznych produkcji na potęgę. Wiele osób zżyło się więc z programem i do dziś mile go wspomina. Niestety, wieść o zdrowiu jednej z gwiazd bez wątpienia przybije fanów.

TVP mogło liczyć na sporą oglądalność dzięki temu serialowi w latach 1990 - 1993. Amerykański hit stacji ABC miał spory budżet, więc produkowany był z ogromnym rozmachem. Mowa oczywiście o serialu "Dynastia", którego do dziś wielu Polaków bardzo miło wspomina. Nie brak bowiem takich, którym kojarzy się z pierwszymi chwilami wolnej Polski po czasach komunizmu. Emitowany przez Amerykanów w latach 1981 do 1989 roku serial liczył w sumie 220 odcinków. Opera mydlana okazała się niemałym hitem w USA, dlatego też szybko została wykupiona licencja na jej emisję w innych krajach świata. W ten sposób na początku lat 90. XX wieku dotarła także do Polski, gdzie emitowana była na antenie TVP.

Gwiazda z serialu emitowanego w TVP ma nie lada problemy

Niestety, fani produkcji usłyszeli miażdżące wieści. Okazuje się bowiem, że gwiazda tejże produkcji, Heather Locklear ma spore problemy zdrowotne. 57-letnia obecnie aktorka nie uzyskała zgody na opuszczenie szpitala psychiatrycznego, w którym obecnie przebywa. Okazuje się, że spędzić w nim ma jeszcze kilka najbliższych tygodni. Dlaczego jednak gwiazda trafiła w tak przykre miejsce? Wszystkiemu winny jest wybuchowy temperament Heather oraz zażywane przez nią używki. W połowie czerwca do drzwi jej domu w Beverly Hills zapukała policja. Jej matka wezwała funkcjonariuszy, ponieważ 57-latka wpadła w niemały szał, groziła, że zabije siebie, a wcześniej udusi własną matkę. Aktorka wdała się także w bójkę z własnym ojcem. Funkcjonariusze zabrali ją do aresztu, gdzie odsiedziała kilka godzin, po czym wróciła do domu. Już w tydzień później znów konieczna była interwencja służb, kiedy okazało się, że Heather znów szaleje. Pijaną i naćpaną aktorkę próbowali uspokoić funkcjonariusze. Nic z tego - Locklear rzuciła się na nich i zaczęła tłuc. Koniec końców skończyło się na pozwie i sprawie w sądzie. Aktorka trafiła do szpitala, a po jego wyjściu do aresztu. Została także zobowiązana do zapłaty 20 tys. dolarów kaucji.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Polsat, choroby gwiazdGwiazdy Polsatu przyznały się do strasznych chorób. Ciche walki znanych i lubianychCzytaj dalej

Pobyt w psychiatryku się przedłuży

Heather Locklear poszła jednak po rozum do głowy. Aktorka i modelka, która w dynastii grała prawdziwą femme fatale, Sammy Jo, postanowiła 18 listopada dobrowolnie poddać się leczeniu psychiatrycznemu. Po dwutygodniowym pobycie, kiedy już zbierała się do wyjścia, okazało się, że nie ma mowy o wypisie. Lekarze stwierdzili, że aktorka musi spędzić w szpitalu co najmniej kolejnych 14 dni, kiedy to przeprowadzone zostaną dodatkowe badania i leczenie. Upadła gwiazda oczywiście nie jest zachwycona takim obrotem spraw. Mało tego - możliwe, że jej pobyt w szpitalu psychiatrycznym się przedłuży. Lekarze nie ujawniają jednak, jak długo finalnie Locklear ma spędzić czasu w przybytku. Podkreślają jednak, że robią wszystko w imię jej dobra.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Największa gwiazda odejdzie z DDTVN?! „Telewizja śniadaniowa to za mało”
  2. Znaki zodiaku i ich NAJWIĘKSZE zalety. Jakie ma twój?
  3. Chylińska musiała to z siebie wyrzucić. Ujawniła coś strasznego
  4. Halina Kiepska: Alkoholiczka? Szokujące opinie mediów
  5. Dlaczego nie mam ochoty się kochać? Ekspert tłumaczy
Paulina Krupińska i Karpiel-BułeckaGwiazdy, które wzięły ślub w 2018 roku [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News