TVP sprawiła, że stała się sławna. Gwiazda telewizji publicznej w bardzo osobistej rozmowie postanowiła podzielić się swoją przerażającą, życiową tragedią. Jak się okazuje, jej życie prywatne okraszone jest wielkimi wyzwaniami i dramatycznymi przeżyciami.

TVP sprawiła, że Monika Jarosińska stała się prawdziwą gwiazdą telewizji. Kobieta, która przez wiele lat podejmowała się ról drugoplanowych, dzięki serialowi „Dziewczyny ze Lwowa” zaistniała w oczach polskich telewidzów. Gwiazda nie miała jednak łatwego życia.

Gwiazda serialu TVP opowiada o swoich problemach

W wywiadzie z wp.pl, kobieta postanowiła podzielić się historią swojego życia. Jak się okazuje, gwiazda telewizji publicznej nie miała prostego życia z powodu ojca, który jest alkoholikiem. Tragedia, z którą kobieta musiała się zmagać od dziecka sprowokowała ją do zerwania kontaktów z mężczyzną.

Pomimo tego, że chciała zapomnieć o tragedii, tabloidy spotkały jej ojca i zaczęły coraz częściej pisać o nim, co doprowadziło kobietę do frustracji. Jak sama podkreśla, „czuje się przytargana przez branżę”.

Problemy z rodzicem nie były jedynymi, z którymi miała się zmierzyć kobieta. Jak się okazało, aktorka miała wielkie komplikacje zdrowotne, które mogły zakończyć nie tylko jej świetnie rozwijającą się karierę, ale nawet i życie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Andrzej Duda i narodowcy, czyli MEMY po obchodach 11 listopada

„Usłyszałam od lekarzy wyrok”

Wyrokiem, który mógł przeważyć na życiu kobiety, był tętniak. Ten guz jest istną „tykającą bombą” w głowie i w każdej chwili może doprowadzić do utraty życia. Aktorka bardzo się cieszy, że odkryto u niej ową przypadłość i udało się ją uratować, ale jak sama mówi, słowa lekarzy mówiące o jej chorobie do najprzyjemniejszych w życiu nie należały.

Pomimo dramatycznego zbiegu okoliczności, Monika Jarosińska przyznała, że „próbowała się trzymać, ale myśl o tym, że może umrzeć, była przytłaczająca”. Na szczęście kobieta przetrwała ciężkie chwile i teraz znowu może cieszyć swoją obecnością widzów TVP. Oprócz aktywności w Dziewczynach Lwowa, widzowie Telewizji Polskiej mogą podziwiać ją w programie „Jaka To Melodia”, gdzie śpiewa. Udział w popularnym show sprawił, że nagrała z jego prowadzącym – Norbim – singiel. Jak więc widać, pomimo wielkich nieszczęść,z gwiazdą TVP nadal wszystko w porządku.

ZOBACZ TAKŻE

  1. Skandal w świecie disco polo! Czy oni poszaleli do reszty?
  2. Papież Franciszek szokuje! Zapowiedział koniec świata 
  3. Przepowiednia Jackowskiego spełnia się na naszych oczach? Miał rację
  4. Znaki zodiaku o ognistym temperamencie. Kto ma diabełka za skórą?
  5. Wstydliwa wpadka gwiazdy Polsatu. Internauci nie wytrzymali ze śmiechu

Milionerzy: Szokujące kulisy programu. Widzowie nie mieli o tym pojęcia

Zobacz również