Gwiazda TVP pokazała, jak niszczyć hejterów. Owacje na stojąco od internautów

Gwiazda TVP pokazała, jak niszczyć hejterów. Owacje na stojąco od internautów Źródło: fot. youtube.com/tvp

TVP swojego czasu ją wypromowało. Gwiazda jest świadoma tego, że to dzięki publicznemu nadawcy ogólnopolską popularność. Niestety, ale jedna z większych gwiazd stacji musi teraz płacić dużą cenę za swoją sławę. Co się stało?

TVP ma w swojej historii wiele niezapomnianych produkcji. Dokumenty, filmy, a także seriale przez lata uświetniają ekrany tysięcy telewidzów. Okazuje się, że jedna z gwiazd popularnej opery mydlanej zmuszona jest ostatnio do mierzenia się ze stawianymi przez hejterów zarzutami. Gwiazda nie dość, że pokazała jak się przed nimi bronić, to jeszcze oczarowała swoją reakcją internautów. Osobą, która ostatnio mierzyła się z nienawistnymi komentarzami internautów, jest Olga Frycz. Aktorka związana jest od lat z Telewizją Publiczną, gdzie występowała w Miłości nad Rozlewiskiem, M jak Miłość i Ojcu Mateuszu. Oprócz dużych sukcesów zawodowych kobieta ostatnio stała się także szczęśliwą matką. Miesiąc temu urodziła córeczkę Helenę, którą ma ze związku ze swoim długoletnim partnerem Grzegorzem Sobieszkiem. Para jest bardzo szczęśliwa, a kobieta często wstawia zdjęcia swoje i niemowlęcia na social media.

TVP. Gwiazda nokautuje hejterów

Niestety, ale jej fotografie nie podobają się części internautów, którzy piszą jej nienawistne komentarze. Kobieta przez cały czas zmaga się z użytkownikami Instagrama, którzy często komentują metody wychowawcze kobiety, jak też sam fakt wstawiania zdjęć dziecka do internetu. Odpowiedź samej Frycz na zarzuty wgniotła internautów w fotel.

Frycz odpowiada hejterom

Pod najnowszym zdjęciem na Instagramie, które przedstawia Frycz z dzieckiem na spacerze w Wilanowie, aktorka postanowiła odnieść się do ataków internautów na swoją osobę. - Chciałam podpisać to zdjęcie „DZIEWCZYNY NA SPACERZE” po prostu, ale sobie przypomniałam, że na bank będę musiała wyjaśniać w komentarzach, że NIE! Nie noszę córeczki w ten sposób non stop, TAK! Dzidzia na spacerach jeździ w wózku. Dziecku nie jest gorąco, trzymam dziecko stabilnie i pewnie, dziecko ma czapeczkę, a dzień był piękny i spacer udany i stan powietrza w Warszawie był DOBRY - napisała gwiazda TVP.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Internauci byli zachwyceni ciętą ripostą kobiety. Pod wpisem aktorki pojawiło się mrowie popierających ją komentarzy rozentuzjazmowanych internautów, którzy całym sercem wzięli stronę Olgi Frycz. - "Czemu to człowiek się musi ze wszystkiego tłumaczyć? Ba! Nawet wyprzedzać wypowiedzi innych.", "Uprzedziłaś wszystkie matki Polki. Co one teraz zrobią? Miłego dnia.”, "Nie musisz się tłumaczyć! Kiedy zobaczyłam to zdjęcie, to pomyślałam sobie jaka musisz być szczęśliwa, i to widać. A przecież jesteś matką i na pewno wiesz, jak dbać o swoje dziecko. A niewątpliwie dbasz najlepiej na świecie" - czytamy w komentarzach tvp fot.instagram.comNajlepsze newsy dnia:

  1. Jury Top Model zachowuje się nieuczciwie? Fani oburzeni, burza w sieci
  2. Gwiazda „Top model” wzięła potajemny ślub?! Jej wybrankiem jest znany aktor
  3. Zamykają je żywcem w "grobach". Potem wszyscy je ze smakiem jemy
  4. ZNAKI ZODIAKU, które są największymi leniuchami. Kochają spać
  5. Gwiazda „Top model” wzięła potajemny ślub?! Jej wybrankiem jest znany aktor
Następny artykuł