Słońce, błękitne fale i skąpe bikini. Gwiazda TVP kusi na wakacjach

Słońce, błękitne fale i skąpe bikini. Gwiazda TVP kusi na wakacjach Źródło: Screen/youtube/TVP VOD

TVP przyniosło jej olbrzymią popularność. Dziś gwiazda angażuje się w liczne projekty, a ponadto chętnie udziela się w mediach społecznościowych. Aktorka postanowiła zrobić sobie małą przerwę w pracy i wybrała się na wakacje. Jej zdjęcia z bikini robią wrażenie.

TVP sprawiło, że stała się popularna i dziś jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych aktorek w Polsce. Wiele kobiet zazdrości jej przepięknych włosów i doskonałej figury. Jej przygoda z aktorstwem rozpoczęła się bardzo wcześnie. Widzowie przez wiele lat obserwowali jak mała dziewczynka z burzą rudych loków staje się przepiękną kobietą. Kaja Paschalska - bo o niej mowa - wciąż wciela się w postać Oli Lubicz, a serial TVP Klan zajmuje wyjątkowe miejsce w jej życiu.

Gwiazda TVP zajmuje się nie tylko aktorstwem, ale również muzyką. Serialowa Ola Lubicz od września 2018 roku bierze udział w projektach muzycznych, przy których pracuje między innymi z Agnieszką Włodarczyk i Julią Kamińską. Kaja Paschalska próbowała swoich sił również w programie "Taniec z Gwiazdami" i występowała w programie "Twoja twarz brzmi znajomo". O jej występie jako Beyonce pisała nawet brytyjska prasa.

Gwiazda TVP bryluje w mediach społecznościowych. Ostatnio pochwaliła się zdjęciami z wakacji

Kaja Paschalska bardzo często i chętnie udziela się w mediach społecznościowych. Na jej oficjalnym profilu na Instagramie można oglądać jej kolejne stylizacje. Aktorka publikowała również zdjęcia z ciążowym brzuchem, czym spowodowała zdumienie i wątpliwości wielu osób. Mnożyły się znaki zapytania i spekulacje. Okazało się jednak, że w ciąży była jedynie jej serialowa bohaterka Ola Lubicz.

Gwiazda TVP opublikowała ostatnio swoje zdjęcia ze słonecznych wakacji. Aktorka postanowiła zrobić sobie małą przerwę w pracy i wybrała się do ciepłych krajów, gdzie cieszyła się słońcem i towarzystwem swojego ukochanego. Oficjalnie wiadomo, że Kaja Paschalska i raper VNM są w szczęśliwym związku. W sieci nie brakuje zdjęć szczęśliwej pary.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Kaja Paschalska zachwyca zdjęciem w bikini. Cóż za figura!

Aktorka na bieżąco dzieli się swoimi zdjęciami z wakacji. Ostatnio na jej profilu na Instagramie pojawiło się zdjęcie w czerwonym bikini, które zachwyciło wiele osób. Kaja Paschalska od bardzo dawna chwali się nienaganną sylwetką. Figura 32-letniej gwiazdy TVP budzi podziw bardzo wielu osób. 

- Jaki brzusio piękny i to tak błyskawiczne po ciąży! - pisali internauci, nawiązując do jej roli w serialu "Klan"

- Wow! Ale piękna kobieta! - zachwycali się inni.

Tak wygląda Kaja Paschalska w skąpym bikini. Zdjęcie zostało opublikowane na jej oficjalnym profilu na Instagramie:

  1. Największy SEKRET Doroty Wellman ujawniony! Gwiazda trzymała to w tajemnicy przez kilkadziesiąt lat, teraz WSZYSTKO się wydało
  2. W tej legendarnej polskiej aktorce kochały się MILIONY. Nagle zniknęła z show-biznesu. Teraz wróciła i wszystkim opadła szczęka. Jest PIĘKNA!
  3. Gdy wyszła na scenę, wszyscy zaniemówili. Poznaliśmy sobowtóra Agnieszki Chylińskiej
  4. Co za konstrukcję na głowie miała Pavlović! Fryzura jurorki zaskoczyła widzów TzG
  5. Gwieździe TVN rośnie brzuch. Jest w ciąży i twierdzi, że tak wygląda prawdziwa kobieta
  6. Tragiczna kolacja w Wielkopolsce. Mężczyzna zmarł w toalecie tuż po posiłku

źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł