Prowadzący "Koło fortuny" odniósł ciężką kontuzję. Sytuacja jest poważna, niezbędna rehabilitacja

Prowadzący "Koło fortuny" odniósł ciężką kontuzję. Sytuacja jest poważna, niezbędna rehabilitacja Źródło: flickr.com

Gwiazdor TVP znalazł się w wielkim niebezpieczeństwie. Prowadzący jednego z najbardziej kultowych show stacji ma poważną kontuzję, której nabawił się w trakcie swojej działalności artystycznej. Czy mężczyzna dojdzie do pełni zdrowia?

TVP musi zmierzyć się z poważnym problemem. Jeden z najulubieńszych pracowników stacji doznał poważnej kontuzji, która zagroziła mu rezygnacją z czynnego udziału w pracy. Sam artysta wyznaje, że jego stan mógł być bardzo poważny, a kończyna, która uległa urazowi będzie musiała zostać poddana rehabilitacji. Czy ulubieniec widzów wróci niebawem do pracy?

Gwiazda TVP z poważną kontuzją. Noga musi zostać poddana rehabilitacji

Artystą, który zaczął mieć duże problemy ze swoją nogą jest Rafał Brzozowski. Piosenkarz jest gospodarzem show "Koło Fortuny", które cieszy się wielkim uznaniem wśród fanów stacji. O swojej kontuzji opowiedział w rozmowie z portalem "Plejada".

- Na piłce nożnej z Reprezentacją Artystów Polskich miałem taką sytuację, że wykręciłem cały staw skokowy i urwała mi się kostka. Na szczęście, nie będę musiał mieć operacji, tylko fizjoterapię, rehabilitację i ćwiczenia. [...] Ból jest niesamowity, jak rehabilitanci tymi młotkami tłuką, ale co poradzić, skoro staw skokowy jest do naprawy - mówi piosenkarz.

Stan muzyka ma być jednak poważny, a jego noga ma mu przysparzać bólu i problemów z poruszaniem. W końcu mowa nie o niefortunnym skręceniu kostki, a jej urwaniu. Prezenter TVP jest jednak pełen dobrych myśli.

- Myślę, że - jak to mówią - do wesela się zagoi. Mogło być naprawdę poważnie. Ta noga mi ciągle puchnie, ale teraz wzięli się za to fachowcy i myślę, że będzie coraz lepiej. W ciągu dwóch do czterech tygodni powinno być już super. Na rehabilitację chodzę od ponad tygodnia, a uraz był już jakiś czas temu - wyznał w wywiadzie muzyk.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Brzozowski będzie pracował na planie

Pomimo tego, że uraz piosenkarza jest poważny, to artysta zapowiada, że nie zamierza się poddawać i przyłoży się do rehabilitacji tak, aby móc nadal uprawiać sport i występować przed publicznością.

- Problem polega na tym, że to się właśnie nie chce goić. Chodzę na rehabilitację, bo chciałbym jeszcze trochę tego sportu czynnie pouprawiać. Jak się tego nie zaleczy, to można mieć większe problemy [...] Na początku chodziłem w usztywniaczu, ale dzięki tej nowoczesnej rehabilitacji już nie muszę go mieć - przyznał Brzozowski.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Tragedia w rodzinie gwiazdy TVP! Straszna choroba zaatakowała jej matkę. Choruje na nią 20 milionów Polaków
  2. 102-letnia polska aktorka zmarła i zostawiła ogromny majątek. Kwota wbije was w fotel. Taka fortuna to marzenie każdego Polaka!
  3. Wielkie załamanie pogody. Zima do nas powróci
  4. Strzelanina w Warszawie. Funkcjonariusz ranny
  5. Gwiazda TVN rok temu była o krok śmierci. Teraz ma poruszające marzenie
  6. Isabel Marcinkiewicz nie ma za co żyć? "Jestem w patowej sytuacji"

Źródło: Plejada

Następny artykuł