Gwiazda TVN i TVP zaciągnęła ogromny dług. Będzie go spłacać do końca życia

Gwiazda TVN i TVP zaciągnęła ogromny dług. Będzie go spłacać do końca życia Źródło: fot. youtube.com/tvp

TVP było dla niej drugim domem przez lata. Dzisiaj jedna z gwiazd telewizji jest poważnie chora i ostatnie dni spędziła na wydziale gastrologii jednego z warszawskich szpitali. Kobietę udało uratować się dzięki pomocy jednego z internautów. Dług wdzięczności dziennikarka będzie spłacać do końca życia.

TVP i TVN. Te dwie stacje telewizyjne przez lata zatrudniały jedną z ikon współczesnej telewizji. Gwiazda, która już prawie od 30 lat istnieje w świadomości telewidzów, zmaga się ostatnio z wielkimi problemami natury zdrowotnej. Wydawało się, że dziennikarka będzie miała wielkie problemy, aby opuścić szpital do końca tego roku. Na szczęście, internauci, słysząc apel kobiety, postanowili jej pomóc. Teraz kobieta ma wielki dług wdzięczności względem wszystkich, którzy pomagali jej przez cały czas choroby.

TVP. Była gwiazda stacji jest bardzo chora.

Celebrytką, o której mowa jest Agata Młynarska. Kobieta, która przez lata związana była z telewizją publiczną, ostatnimi czasy czarowała widzów w konkurencyjnym TVN. Gwiazda nie ma jednak ostatnio czasu, aby zająć się karierą zawodową. Prawdziwym zmartwieniem jest dla niej stan zdrowia, który ulega stanowczemu pogorszeniu. Kobieta od lat zmaga się z wieloma chorobami układu pokarmowego i raz po raz zmuszona jest do wizyty w szpitalu. Ataki złośliwych dolegliwości w ciągu ostatnich tygodni były jednak dla Młynarskiej tak dokuczliwe, że sama gwiazda sugerowała przerwę w karierze. Na szczęście, internauci, którzy śledzili dziennikarkę za pomocą social mediów, postanowili pomóc kobiecie w zdobyciu drogiego leku, który nie jest dostępny na polskim rynku. Terapia środkiem okazała się skuteczna. Teraz kobieta ma wielki dług wdzięczności względem ludzi, którzy byli pomocni i zamierza włączyć się w kampanię uświadamiającą zagrożenia zachorowania na zespół Leśniowskiego-Crohna, którego ofiarą jest kobieta.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Młynarska pomaga chorym

Gwiazda telewizji postanowiła aktywnie włączyć się w kampanie zwalczania choroby, która jest bardzo rzadka. Jak sama kobieta mówi. -Znaleźli się inni chorzy, którzy oddali mi własne opakowania tego środka. Po raz kolejny przekonałam się, że warto być dobrym człowiekiem, bo dobro powraca (...) Często nie jesteśmy w stanie wstać z łóżka i dojść do toalety (...) Spotykam się często z reakcją: – Ty jesteś chora? Nie żartuj, tak świetnie wyglądasz! Chcę pokazać, że z tą chorobą można żyć, mimo iż jestem na poważnym leczeniu - powiedziała kobieta po dramatycznym leczeniu.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Gwiazdy disco polo staną przed sądem za ten występ! Nie takiej kariery się spodziewały
  2. Meghan Markle znów złamała protokół. Nie tylko królowa Elżbieta ma tego dość
  3. TVN w panice próbuje usunąć to nagranie z sieci! Skandaliczne zachowanie ich gwiazdora
  4. Agnieszka Kotulanka miała ujawnić mroczny dramat. Córka zdradziła o co chodziło
  5. Znaki zodiaku i ich wymarzone prezenty. Jak je uszczęśliwić?
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News