TVP, Gienek Loska walczy o życie
GienekLoskaBandVEVO
Bartłomiej Chudy - 7 Marca 2019

Stan Gienka Loski pogarsza się, fani drżą. Trwa walka o życie

Gienek Loska wciąż walczy o życie. Artysta, który dał się poznać Polakom już w 2004 roku, śpiewając w "Szansie na sukces" w TVP, musi liczyć na hojne wsparcie fanów. Nie obędzie się bez kosztownej hospitalizacji.

Z Białorusi, gdzie leczy się artysta, nie napływają optymistyczne informacje. Gienek Loska, którym Polska zachwyciła się po sukcesie w programie "X-Factor" w 2011 roku, ale który zaczynał już w "Szansie na sukces" w TVP kilka lat wcześniej, walczy o życie. Okazuje się, że jego stan jest bardzo ciężki.

Śpiewał w TVP, wygrał X-Factora. Wybudził się ze śpiączki, ale wciąż walczy o życie

Kilka miesięcy temu rockman przebywał na Białorusi goszcząc m. in. u swojej rodziny. Upadł na środku ulicy a większość mijających go przechodniów myślała, że mężczyzna upił się. Tymczasem doznał ciężkiego wylewu. Loskę przyjmowano w trzech szpitalach i dopiero w ostatnim, po wielu godzinach od wylewu, lekarze wykonali stosowny zabieg. Muzyk znalazł się w stanie śpiączki farmakologicznej.

Martyna Wojciechowska będzie zaskoczona wyznaniem swojego partneraNawet Wojewódzkiemu odebrało mowę. Szokujące wyznanie partnera Wojciechowskiej w programie KubyCzytaj dalej

Wielu Polaków modli się i trzyma kciuki za Gienka Loskę. Z Białorusi docierają dziś do Polski nowe informacje w sprawie stanu jego zdrowia. Nie napawają one optymizmem. Mimo wybudzenia się ze śpiączki stan artysty dalej określany jest jako ciężki.

- 26 lutego wolontariuszka Fundacji wróciła z czwartej podróży do Gieny. Aktualnie Artysta przebywa w domu w Biełooziersku pod codzienną opieką mamy i bliskich. Jego stan zdrowia, od ostatniego naszego komunikatu niestety pogorszył się - poinformowała dziś na Facebooku Polska Fundacja Muzyczna, angażująca się w zbiórkę na leczenie twórcy.

Do odzyskania zdrowia Gienek będzie potrzebował specjalnych zabiegów, które wymagają ogromnego nakładu finansowego. Fundacja angażuje się też w tłumaczenie dokumentacji medycznej. Pozwoli ona Polakom lepiej zrozumieć bieżący stan zdrowia Loski. Ma tym samym wpłynąć na wielkość pomocy, jaką chcą obdarzyć muzyka polscy fani.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

RossmannRossmann rusza z najważniejszą marcową promocją! Co warto kupićCzytaj dalej

Pomoc potrzebna jeszcze bardziej

Dziś Gienek Loska potrzebuje pomocy jeszcze bardziej. Liczy się każdy grosz, który PFM może przekazać na leczenie muzyka. Ważną opcją jest też odpis 1 procenta podatku PIT. Chcąc pomóc Gienkowi Losce możemy przekazać go właśnie na konto Fundacji.

- Obecnie tłumaczona na polski jest ostatnia dokumentacja medyczna z Białorusi. Pozwoli to nam wykonać kolejne konsultacje lekarskie, żeby organizowana z Polski pomoc mogła być jak najbardziej efektywna - informuje Fundacja na swoim profilu na Facebooku.

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:

  1. Majka Jeżowska pokazała partnera. Jest od niej o dekadę młodszy!
  2. Kim jest brat Michała Szpaka? To prawdziwy przystojniak!
  3. Dzisiaj miliony włączą Polsat. Świetny film przyciągnie tłumy przed odbiorniki
  4. Z ostatniej chwili: Wstrząsające wyznanie Weroniki Rosati. Miała zostać ZMALTRETOWANA przez partnera
  5. Żyją w okropnych, nieludzkich warunkach. Katarzyna Dowbor musi dokonać niemożliwego

KlanGwiazda Klanu szokuje wyznaniem. Koszmarna choroba zabiera jej matkęCzytaj dalej

źródło: Polska Fundacja Muzyczna

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News