Gigantyczna wpadka TVP na Facebooku! Zapomnieli się wylogować

Gigantyczna wpadka TVP na Facebooku! Zapomnieli się wylogować

TVP co jakiś czas zalicza wpadki, ale takiej jeszcze nie mieli. Zapomnieli się wylogować ze swojego Facebooka i wyciekło coś, co powinno pozostać tylko między pracownikami. Ogromny wstyd na całą Polskę.

TVP znane jest z tego, że nie wyraża się przychylnie o opozycji. Obóz rządzący zadbał o to, aby wszystko, co będzie emitowane w ich wiadomościach na temat Prawa i Sprawiedliwości, okazywało się zawsze przedstawiane w dobrym świetle, a wszelkie działania Platformy i Koalicji Obywatelskiej w złym.

Propaganda TVP

Wielu ekspertów mówi, że działania Jacka Kurskiego zakrawają o propagandę, gdyż dziennikarze oraz eksperci, którzy są zapraszani do programów celowo w taki, a nie inny sposób dostarczają informacji. Na tym jednak działanie stacji się nie kończy. Jak wszystkie portale informacyjne, TVP również ma swoje konto na Facebooku. Zamieszczają tam swoje informacje, komunikaty, a czasem komentują to, co inni napisali na ich profilu. Niestety, niektórzy nie do końca potrafią z tego korzystać i swoje prywatne opinie udostępniają na profilu stacji. Taki przypadek zdarzył się właśnie na profilu TVP 3 Lublin. Do kuriozalnej sytuacji doszło w niedzielę. Powszechnie wiadomo, że w mieście rządzi Krzysztof Żuk związany z Platformą Obywatelską. Można przypuszczać, że władzom stacji nie podoba się ten fakt.

Ogromna wpadka TVP

W jednym z artykułów, jaki zmieścili na Facebooku, opisywali, że przeniesiono giełdę staroci ze Starego Miasta na plac Zamkowy. O tym zadecydowały władze miasta. Pod artykułem pełno było komentarzy tych przychylnych decyzji, jak i krytycznych wobec takich działań. Pojawił się również komentarz TVP. Ktoś, kto miał dostęp do konta stacji, napisał pod artykułem: "Banda łysego". Od razu wiele osób to zauważyło i przecierali oczy ze zdumienia. Jeden z radnych Lublina Michał Krawczyk wyłapał ten wpis, zrobił screena i zamieścił go na swoim profilu, gdzie napisał: - Ostatni dzień roku. Królują życzenia i sympatia, a tu taki wpis. Ktoś w Telewizji Lublin, przypominam - publicznej - mocno przesadził. Nie pierwszy raz. Pytam oficjalnie TVP 3 Lublin: kto jest odpowiedzialny za ten komentarz i co on oznacza? (wpis został zamieszczony dziś pod tekstem o przenosinach targu staroci ze Starego Miasta) - napisał Krawczyk na Facebooku.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Oświadczenie stacji

Komentarz szybko został usunięty, a Telewizja Polska wydała oficjalne oświadczenie: Oświadczenie - W odniesieniu do komentarza pod artykułem dot. Giełdy Staroci na Starym Mieście w Lublinie, który został opublikowany opacznie na profilu facebookowym TVP3 Lublin, oświadczam, że: 1. Wpis ten w żaden sposób nie jest stanowiskiem TVP3 Lublin, 2. TVP3 Lublin nie komentuje wydarzeń w taki sposób. Współpracownik TVP Lublin w sposób nieuprawniony, niewłaściwy i naganny posłużył się profilem Facebookowym TVP3 Lublin. Odpowiednie i właściwe konsekwencje zostały już podjęte - czytamy w oświadczeniu. To ogromna wpadka, która nie powinna mieć miejsca. Miejmy nadzieje, że od pracownika zostały wyciągnięte odpowiednie konsekwencje. tvp Screen Facebook
  1. Była przyjaciółka Kaczyńskiego rozjeżdża PiS. Burza po wywiadzie w TVN
  2. Fani Michała Wiśniewskiego oszaleją z radości! Naprawdę się na to zdecydował
  3. Ujawniono prawdziwą działalność Agaty Dudy. Kaczyński będzie czerwony ze złości
  4. Agnieszka Kaczorowska jest w ciąży! Widać brzuszek! [ZDJĘCIE]
  5. Gdzie mieszka Kuba Wojewódzki? Gwiazdor ma piękne apartamenty
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News