Widzowie TVP nie mogli uwierzyć własnym uszom! Chodakowska tak obraziła celebrytkę, że ta się popłakała na wizji

Widzowie TVP nie mogli uwierzyć własnym uszom! Chodakowska tak obraziła celebrytkę, że ta się popłakała na wizji Źródło: Screenshot z youtube.com/przeAmbitni

W TVP pojawił się kolejny odcinek "Dance, dance, dance". Wśród jurorów jedną z bardziej charakterystycznych postaci jest Ewa Chodakowska. Trenerka znana jest z bycia łagodną i dobrą. Dzięki temu przyciąga do siebie wiele kobiet, które dzięki jej troskliwej osobowości czują się zaopiekowane. O wiele łatwiej jest im wówczas zadbać o swój wygląd fizyczny, gdy ich dietą i treningiem zajmuje się osoba o tak miłym usposobieniu. Odkąd jednak Chodakowska została jurorką "Dance, dance, dance" fani poznali jej drugą, nieznaną dotąd naturę. Byli w szoku, że potrafi powiedzieć komuś tak gorzkie słowa!

TVP rozpoczęło emisję oczekiwanego przez widzów tanecznego programu "Dance, dance, dance". Program jest śledzony z wielką przyjemnością przez imponującą publiczność. Z każdym odcinkiem widzów przybywa. Nic dziwnego - dzieje się tam naprawdę wiele.

Ostatnio w programie z ust trenerki padły bardzo gorzkie słowa. Spowodowały one falę hejtu. Ze słów, które powiedziała Ewa Chodakowska, będzie musiała się teraz tłumaczyć.

Ewa Chodakowska okrutnie oceniła w TVP celebrytkę, która to dotkliwie zraniona rozpłakała się na wizji

Odcinki, które emitowane są w TVP, przyciągają tłumy widzów. Z każdą kolejną odsłoną jest ich przed telewizorami coraz więcej. Wszystko dzięki charyzmatycznym jurorom, a także dzięki uczestnikom, którzy również poza programem mają liczne grono fanów.

To, co wydarzyło się w ostatnim odcinku, zszokowało widownię zgromadzoną w programie. Sytuacja miała miejsce tuż po występie jednej z uczestniczek "Dance, dance, dance" Pauliny Krupińskiej. Występ najwyraźniej nie spodobał się Ewie Chodakowskiej. Jurorka bardzo surowo oceniła celebrytkę, co dotkliwie ją zabolało.

 - Muszę być Paulina z tobą szczera. Z dziką satysfakcją przyglądam się temu, że musisz dawać na sali treningowej z siebie wszystko. Jesteś osobą, która w pakiecie dostała urodę, ciało. Jedna ciąża, druga ciąża i wracasz do formy. Ty nic tak naprawdę nie musisz robić, ty po prostu jesteś. (...) Chcę zobaczyć więcej zaangażowania z twojej strony, więcej potu, nawet trochę łez. Muszę wiedzieć, że ci zależy - gorzko skomentowała występ Krupińskiej.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ i FILMEM

Oceniła ją nie wiedząc, przez co przeszła

Taniec, który zaprezentowała Krupińska był wyjątkowo niesprawiedliwie oceniony przez jurorkę. Według internautów Paulina powinna zostać doceniona. Choćby dlatego, że nie poddała się i wystąpiła w programie pomimo zakazu, jaki dostała od swojego fizjoterapeuty. Niewielu o tym, wie, ale Krupińska nabawiła się niedawno pękniętego żebra.

Pomimo zakazu lekarza wystąpiła jednak w programie narażając swoje zdrowie na groźne powikłania. Usłyszała w podziękowaniu, że "powinna pracować ciężej" i "wylać więcej potu". Po tak okrutnym komentarzu Paulina rozpłakała się. Fani w tej sytuacji postanowili wesprzeć gwiazdę.

 - Nie powinnaś usłyszeć tego od Ewy Chodakowskiej. To niesprawiedliwie - w podobnym tonie na Instagramie pojawiło się wiele komentarzy.

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:

  1. Ewa Błaszczyk przeżyła niewyobrażalną TRAGEDIĘ! Jej mąż zmarł nagle. Aktorka do dziś jest w rozsypce!
  2. Legendarna polska aktorka zmarła na scenie w trakcie odgrywania roli. Widzowie myśleli, że to część przedstawienia
  3. 9 miesięcy po śmierci Kory na jaw wychodzą okropne szczegóły. Nie tak wyobrażali sobie ostatnie pożegnanie
  4. Ujawniono szczegóły rodzinnego koszmaru aktorki Rodzinka.pl. „Wezwano pogotowie, zabrano go na obserwacje psychiatryczną”
  5. Ferdek z "Kiepskich" w opałach. Internauci są na niego wściekli!

Źródło: Pudelek

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News