Koszmar podczas Eurowizji. Przewróciło się na niego światło, nie żyje

Koszmar podczas Eurowizji. Przewróciło się na niego światło, nie żyje Źródło: fot. pikio.pl

TVP od lat odpowiedzialne jest za relacjonowanie konkursu piosenki "Eurowizja" w naszym kraju. Teraz doszły do nas tragiczne wieści o wypadku, który miał miejsce podczas przygotowywania sceny.

TVP jako jedyna stacja w Polsce relacjonuje "Eurowizję", która w tym roku odbywa się w Izraelu. Już samo to wywołało duże kontrowersje, a teraz cały świat obiegła informacja o tragicznym wypadku, który miał miejsce na scenie. Wszystko miało miejsce dokładnie w poniedziałek, podczas przygotowań sceny do pierwszego półfinału konkursu. Dzisiaj dowiedzieliśmy się o śmierci poszkodowanego.

TVP Eurowizja 2019: tragedia przed występem

"Eurowizja" jest wydarzeniem kulturowym, które co roku obserwowane jest przez miliony fanów, a nad samą organizacją koncertu czuwają tysiące specjalistów. Jednak nawet w takim miejscu może dojść do nieszczęśliwego wypadku, który może zakończyć się tragedią.

Tym razem mowa jest dokładniej o tragedii, która miała miejsce podczas przygotowań do pierwszego półfinału "Eurowizji 2019". Podczas prac przygotowawczych element oświetlenia spadł na jednego z pracowników. Mężczyzna miał 66 lat i dzisiaj zostaliśmy poinformowani o jego tragicznej śmierci.

Mężczyzna natychmiast po tym, jak został ranny, otrzymał odpowiednią pomoc, a także został przetransportowany do szpitala, gdzie oddano go w ręce lekarzy specjalistów. Niestety nawet tak natychmiastowo udzielona pomoc nie wystarczyła i ostatecznie mężczyzna zmarł.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Organizatorzy Eurowizji wydali specjalne oświadczenie, w którym zaznaczyli, że w swojej pracy przykładają ogromne starania do zachowania odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa, które jest dla nich zawsze najważniejsze. Zostały złożone również najszczersze kondolencje rodzinie zmarłego.

 - Składamy nasze kondolencje najbliższym zmarłego. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo i ochrona wszystkich osób biorących udział w Konkursie Piosenki Eurowizji - czytamy.

Niestety niekiedy zachodzą sytuację, których nie jesteśmy w stanie nawet przewidzieć. Podobnie jest i w tym wypadku. Jednocześnie trzeba pamiętać, że tego typu sytuacje nie są najczęściej niczyją winą, ponieważ wszędzie tam, gdzie w grę wchodzi czynnik ludzki, jest możliwość popełnienia jakiegoś błędu, a w tym przypadku chwila nieuwagi zakończyła się śmiercią człowieka.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Agnieszka Radwańska miała operację plastyczną? Fani: "Co ona zrobiła z twarzą?!". Jej nowy wygląd was ZSZOKUJE!
  2. Jolanta Kwaśniewska na zdjęciu z młodości w długich włosach. To najpiękniejsza Pierwsza Dama w historii Polski. Ten widok zwali was z nóg!
  3. Wstrząsająca informacja TVP. Trwa dochodzenie przeciw żonie zabitego Adamowicza
  4. Dumny Andrzej Duda przekazał radosną nowinę dot. córki. Do Pałacu napływają gratulacje z całej Polski
  5. Kwota emerytury abp Głódzia poraża. Oszałamiające pieniądze
  6. W mediach Rydzyka doszło do ataku na produkcję Sekielskiego. Plaga pedofilii w Kościele nazwana wymysłem medialnym

 

źródło: Onet

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News