Słynny dziennikarz TVP z zarzutami. Miał znęcać się nad partnerką, poniżał ją na każdym kroku

Słynny dziennikarz TVP z zarzutami. Miał znęcać się nad partnerką, poniżał ją na każdym kroku Źródło: flickr.com/ Piotr Drabik

TVP przyniosło mu sławę i rozpoznawalność w środowisku dziennikarskim. Dziś usłyszał poważne zarzuty. Za znęcanie się nad kobietą grozi mu 5 lat pozbawienia wolności.

TVP przyniosło rozpoznawalność dziennikarzowi. Łukasz S. usłyszał zarzuty znęcania się nad swoją konkubiną. Grozi mu 5 lat pozbawienia wolności. Dziennikarz gdańskiego oddziału TVP miał dopuścić się przemocy fizycznej i psychicznej wobec kobiety. To jednak nie jedyne przewinienia, jakie ma na swoim sumieniu.

O Łukaszu S. zrobiło się głośno, gdy pod wpływem alkoholu urządził awanturę w pociągu Pendolino. Kierował obraźliwe słowa pod adresem kierownika pociągu i innych funkcjonariuszy. Wiadomo też, że zachowywał się agresywnie wobec prezydenta Adamowicza. Teraz usłyszał poważne zarzuty.

Dziennikarz TVP z zarzutami. Grozi mu 5 lat więzienia

Po alkoholowym ekscesie dziennikarz TVP został zawieszony na miesiąc, a po śmierci prezydenta Pawła Adamowicza zniknął z anteny. Do pracy w telewizji miał wrócić już w czerwcu, jednak ostatnie wydarzenia sprawiły, że nie będzie to możliwe. Pod adresem reportera TVP Gdańsk padły poważne zarzuty.

Kontrowersyjny dziennikarz miał znęcać się fizycznie i psychicznie nad swoją konkubiną. Jak dowiedzieli się śledczy, kobieta była regularnie poniżana i obrzucana wyzwiskami. Podejrzany miał ograniczać jej kontakty ze znajomymi i rodziną. Świadkowie potwierdzają jej wersję wydarzeń. Ta gehenna trwała około roku. Wszystko wskazuje na to, że dobiegła końca i sprawca przemocy poniesie konsekwencje.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Łukasz S. to kontrowersyjna postać

Podejrzany o znęcanie się nad kobietą Łukasz S. to znana i kontrowersyjna postać w dziennikarskim środowisku. Jest jednym z dziennikarzy, którzy trafili do TVP z Telewizji Republika po objęciu władzy przez PiS. Wielokrotnie był krytykowany za realizowanie tendencyjnych sond dla TVP Info.

Realizował materiały atakujące Pawła Adamowicza i prezydenta Sopotu Jacka Karnowskiego. Gazeta Wyborcza informowała niedawno, że Łukasz S. dostał od Jacka Kurskiego nagrodę w wysokości 10 tysięcy złotych za "zwalczanie mafii trójmiejskiej".

Reporter od zawsze budził kontrowersje, jednak doniesienia o przemocy wobec partnerki okazały się zaskoczeniem dla wielu osób.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Danuta Wałęsa zmiażdżyła Rydzyka! "To nie jest ojciec, to polityk i biznesmen. ŻERUJE na biednych!"
  2. Jarosław Kret ZAKOCHANY! Nie uwierzycie, kim jest jego nowa miłość. To znana gwiazda
  3. Wielki dramat na południu Polski. Mieszkańcy ewakuowani, sytuacja pogarsza się z każdą minutą
  4. Jaką emeryturę dostanie Rydzyk? Tego nie spodziewał się absolutnie nikt
  5. Roksana Węgiel w sukience z lateksu na Wielkiej Gali Gwiazd. Wszyscy patrzyli tylko na 14-latkę
  6. Danuta Wałęsa brutalnie szczerze o Agacie Dudzie. Jej ostre słowa przejdą do historii

źródło: Wirtualna Polska

 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News