Znana dziennikarka TVP znaleziona martwa w swoim domu. Służby w akcji

Znana dziennikarka TVP znaleziona martwa w swoim domu. Służby w akcji

TVP ciężko się pozbierać. Wszyscy wciąż rozpaczają po odejściu znanej dziennikarki Telewizji Polskiej. Jej śmierć do tej pory nie jest jasna. Została znaleziona martwa w swoim domu. Teraz do akcji wkracza prokuratura. Prokuratorzy mają już swoje podejrzenia w tej sprawie, sądzą, iż mogło to być zabójstwo.

TVP - to tam pracowała jedna z najbardziej rozpoznawalnych twarzy polskiego dziennikarstwa. Była niezastąpiona i wiele osób wzorowało się na niej w swojej pracy. To ona sprawiała, że nasz dzień potrafił stać się o wiele lepszy, a to za sprawą informacji, jakie od niej mogliśmy usłyszeć.

Znana dziennikarka z TVP nie żyje

Chodzi o śmierć Agnieszki Dymeckiej. Od 1991 roku zajmowała się pogodą i do końca życia uwielbiała ten temat. Najpierw sama prezentowała nam informacje dotyczące sytuacji pogodowej w kraju po "Panoramie", a od 2006 roku, między innymi, kierowała redakcją pogody w Telewizji Polskiej. Jej śmierć to był ogromny cios dla świata dziennikarskiego. Oficjalnie mówi się, że prezenterka zmarła po długiej i ciężkiej chorobie. Więcej informacji nie podano, a sekcja zwłok dopiero przed nami. Ze wstępnych informacji wynika coś naprawdę strasznego, sprawą zajmuje się już prokuratura.

Sprawa trafiła do prokuratury

Agnieszka Dymecka została znaleziona w swoim mieszkaniu 27 grudnia 2018 roku. Dzień później pojawiły się pierwsze informacje o jej śmierci. Znalazła ją jedna z osób, która mieszka w bliskim sąsiedztwie. Lekarz natychmiast potwierdził zgon. Teraz badana jest sprawa pod kątem niemyślnego spowodowania śmierci. W takim wypadku mógł brać w tym udział ktoś trzeci, a oznaczałoby to zabójstwo. Prokuratura jednak podkreśla: - To jest robocza kwalifikacja, którą zawsze przyjmujemy w przypadku odnalezienia ciała osoby, która mieszkała sama. Musimy dokładnie ustalić okoliczności śmierci. To nie jest tak, że kogoś podejrzewamy – mówił prokurator Łukasz Łapczyński dla portalu Onet.pl.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Śledczy zamierzają sprawdzić każdą ewentualność i cały czas zaznaczają, że nikt nie musi być winny, ale nie wykluczają takiej możliwości. W pierwszej kolejności zostanie przesłuchany brat zmarłej dziennikarki, który poprosił, aby kogoś z sąsiedztwa by sprawdził, co z jego siostrą oraz właśnie ta osoba, która ją znalazła. Wiadomo, że brat niepokoił się brakiem kontaktu z Agnieszką Dymecką i chciał się upewnić, czy na pewno wszystko w porządku. Ta informacja to na pewno wielki cios dla niego i przesłuchanie w prokuraturze nie będzie należało do najprzyjemniejszych, zwłaszcza w takim momencie, jak ten.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Przerażająca choroba rozrywa Katarzynę Dowbor. Wstrząsający dramat
  2. Oto jak mieszka Szelągowska. Brutalnie wbiło nas w ziemię
  3. Według tej przepowiedni już za parę dni rozpocznie się koniec świata. Zostało nam mało czasu?!
  4. Czesław Mozil odpowiada hejterom! Już wiadomo, czyja to ręka
  5. Była szampańska zabawa, teraz jest płacz i zgrzytanie zębami. Tysiące Polaków w potrzasku
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News