Była prezenterką TVP, teraz ujawnia koszmar jaki zgotował jej ksiądz pedofil. Duchowny zmarł

Była prezenterką TVP, teraz ujawnia koszmar jaki zgotował jej ksiądz pedofil. Duchowny zmarł Źródło: YouTube - Monika Bogdanowicz

TVP w ostatnich latach zatrudniało dziesiątki dziennikarzy, którzy stawali się rozpoznawalni. Jedna z pracujących w publicznej stacji kobiet postanowiła po latach opowiedzieć o swoim problemie. Okazało się, że przed laty miała styczność z księdzem-pedofilem.

TVP przez lata dało jej szansę na rozwój, a kobieta doskonale to wykorzystała. Dziś znana jest ze swoich licznych publikacji, a tysiące Polaków zwróciły uwagę na jej wpis w mediach społecznościowych, który ukazał się w ostatnim czasie. Nikt nie spodziewał się tak szczerego wyznania ze strony popularnej dziennikarki. Jej słowa mogą sprawić, że jeszcze więcej osób będzie mówić o ważnym problemie.

Chodzi o pedofilię w Kościele, o której w ostatnich dniach zrobiło się wyjątkowo głośno. Wszystko za sprawą popularnej produkcji autorstwa braci Sekielskich, która porusza temat przestępstw na tle seksualnych popełnianych wobec dzieci, za które odpowiadają duchowni. Coraz więcej osób decyduje się na wyznanie swoich bolesnych wspomnień, choć mało kto robi to publicznie.

Była dziennikarka TVP opowiada o dawnych wspomnieniach

Magda Gacyk przez wiele lat prowadziła program "Kawa czy herbata?". Kobieta związana przez wiele lat z TVP zdecydowała się opowiedzieć o tym, co przez lata sprawiało jej ogromny ból. Przez dłuższy czas nie mogła zapomnieć o tym, co zrobił jej kiedyś pewien ksiądz, lecz pod wpływem obejrzenia filmu zdecydowała się na bardzo odważne wyznanie. Być może za nią podążać będą kolejne osoby, które będą próbowały nagłaśniać ten wyjątkowo ważny problem.

Jej oświadczenie ukazało się na Facebooku, gdzie natychmiast zdobyło wielki rozgłos. Kolejni internauci zaczęli udostępniać wyznanie dziennikarki, by zwrócić uwagę pozostałych. 

Dziennikarka związana przez lata z TVP zwraca uwagę na ważny problem

- Kiedy miałam 10 lat zaprosił mnie do swojego pokoju na oglądanie "dobranocki". Drzwi zamknął na klucz. "Mam lepszy odbiornik niż w świetlicy, ale tylko jeden fotel. Musisz usiąść mi na kolanach" - mówił, obmacując mnie i całując. Nie wszystko pamiętam, ale pamiętam dokładnie, jakie miałam wtedy majtki, w które wsadzał mi rękę. Były białe w różowe kwiatki, z delikatną lamówką. I pamiętam, że kiedy wyrwałam się i biegłam do drzwi, bałam się, że klucz w zamku się zatnie i nie ucieknę - pisze dziennikarka.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Nie czuję się jego ofiarą. Nie chcę być jego ofiarą. Nie chcę mieć etykietki ofiary. To by było jego zwycięstwo. Żałuję tylko, że umarł (szybko, bezboleśnie, na serce), zanim byłam gotowa do konfrontacji. A od lat wiem, jak wtedy bym się zachowała. Plunęłabym mu w twarz. Bez słowa - kończy Gacyk.

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Agnieszka Radwańska miała operację plastyczną? Fani: "Co ona zrobiła z twarzą?!". Jej nowy wygląd was ZSZOKUJE!
  2. Jolanta Kwaśniewska na zdjęciu z młodości w długich włosach. To najpiękniejsza Pierwsza Dama w historii Polski. Ten widok zwali was z nóg!
  3. Koszmarne informacje Polsatu. Helikopter rozbił się na skoczni narciarskiej
  4. Szok w programie Jaworowicz. Policja przerwała nagranie i zatrzymała skazanego za pedofilię
  5. Fani serialu „Przyjaciółki” wstrząśnięci. Przerażająca katastrofa samolotu, na pokładzie uwielbiany bohater
  6. Polska spłynie, jasnowidz wzbudził strach. Jackowski przekazał Polakom okrutną treść wizji

źrodło: Fakt

Następny artykuł