TVP: Dyplomata spowodował wypadek. Powołując się na immunitet odmówił badania alkomatem

TVP: Dyplomata spowodował wypadek. Powołując się na immunitet odmówił badania alkomatem Źródło: screen/TVP

TVP poinformowało właśnie o kolizji spowodowanej przez dyplomatę. Mężczyzna powołując się na swój immunitet odmówił poddania się badaniu alkomatem. Sprawą zajęła się policja.

TVP podobnie jak i inne stacje telewizyjne donoszą o wypadku, który miał miejsce w Warszawie w ubiegłą sobotę około godziny 23:40. Wtedy to też dyplomata pochodzący z krajów arabskich spowodował kolizję na skrzyżowaniu al. Rzeczpospolitej z Klimczaka. Dyplomata poruszał się samochodem marki Mercedes. O całej sytuacji policja została poinformowana przez świadków zdarzenia.

TVP donosi o wypadku spowodowanym przez zagranicznego dyplomatę

W całej spawie, która rozegrała się tydzień temu, nadal pozostaje wiele pytań, a informacje, które przeciekły do opinii publicznej są niestety szczątkowe. Nie wiadomo dokładnie, kto jechał pojazdem, który spowodował wypadek, tak samo, jak nie wiemy, z jakiego konkretnego kraju pochodzi dyplomata. Jednak mimo to jego zachowanie wzbudziło całą masę kontrowersji, a internauci zaczęli snuć najróżniejsze teorie.

Jak na razie wiadomo jedynie gdzie, o której oraz jakim autem przemieszczał się dyplomata. Mężczyzna podczas swojej jazdy uderzył w sygnalizator świetlny. Kiedy na miejsce wypadku przyjechała policja zawiadomiona przez jednego ze świadków zdarzenia, chciano sprawdzić stan trzeźwości kierowcy. Jednak ten zaczął się zasłaniać swoim immunitetem i odmówił.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Skoro skorzystał z immunitetu, to musi mieć coś na sumieniu. Internauci spekulują

Jak podaje TVP, nadal toczy się postępowanie w sprawie spowodowania przez dyplomatę zagrożenia w ruchu lądowym. Wielu internautów zauważyło, że skoro polityk skorzystał z immunitetu, to musiał mieć coś na sumieniu. 

Nie wiadomo, w jakim stanie był dyplomata podczas zdarzenia, jak i to, czy odniósł jakiekolwiek rany. Jednak, gdyby się okazało, że faktycznie prowadził samochód pod wpływem alkoholu, to stanęlibyśmy w samym centrum międzynarodowego skandalu, a dodatkowo polskie prawo w takim wypadku przewiduje zabranie prawa jazdy na okres 3 miesięcy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Córka legendarnej polskiej aktorki zginęła w TRAGICZNYM wypadku. Była zjawiskowo piękna
  2. TRAGICZNA katastrofa lotnicza! Właśnie ZGINĄŁ kochany przez miliony muzyk
  3. Ewa Farna pokazała zdjęcie z mamą. Jej uroda powala na kolana, bogini! (FOTO)
  4. Odbierze wam mowę, gdy zobaczycie co fryzjer zrobił z Kurdej-Szatan. Barbara chce go ukatrupić (FOTO)
  5. Nie żyje znany piłkarz. Podczas jego pogrzebu doszło do ogromnego skandalu, wstrząsające wiadomości
  6. Zmarł, tragiczne informacje Polsatu z rana. Nie zauważył, co jest po lewej

źródło: TVP Info

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News