Wściekli widzowie linczują TVP. Bezczelne drwiny ze strajkujących nauczycieli na wizji, zdębiejecie

Wściekli widzowie linczują TVP. Bezczelne drwiny ze strajkujących nauczycieli na wizji, zdębiejecie Źródło: Pixabay.com/StockSnap

TVP pokazało, co tak naprawdę myśli o strajkujących nauczycielach. Nie zabrakło drwin i krytyki ze strony stacji, jednak okazało się, że tym razem pracownicy mediów przesadzili. Widzowie oburzyli się skandalicznymi słowami.

TVP postanowiło wyemitować materiał poświęcony dyskusji na temat strajku nauczycieli. Miało wyjść merytorycznie i zabawnie, a było żenująco. Program zdecydowanie przesadził z kpinami na temat pedagogów oraz wspierających ich celebrytów. Stwierdzenia padające w programie są nie do zaakceptowania dla widzów, którzy postanowili wyrazić swoje brutalnie szczere opinie.

TVP wyemitowało program, który kpił z nauczycieli. Popisali się brakiem wiedzy i kultury

Ostatni program "Alarm" został w całości poświęcony problemowi protestujących pedagogów. Pierwsza część dyskusji dotyczyła udzielania korepetycji i... braku faktur za tę usługę. Według reporterów TVP brak pokwitowania za nauczanie dzieci poza szkołą stanowi dla nauczycieli spory dodatkowy zarobek, którym nie dzielą się z państwem.

Taka opinia wywołała spore zaskoczenie u internautów i specjalistów, którzy radzili zapoznanie się z prawem. Prawdziwa burze spowodowała jednak krytyka celebrytów, którzy wspierają nauczycieli. Prowadzący zarzucili im zaangażowanie się w politykę oraz podkreślali fakt, że w przeszłości te same osoby promowały ochronę karpi czy żubrów. Cały ruch poparcia wśród sław natomiast został określony jako zwyczajna moda.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Widzowie oburzeni słowami, jakie padły na antenie TVP. Są bezlitośni dla stacji 

Takie jawnie drwiące podejście do problemu nauczycieli okazało się oburzające dla większości widzów. Postanowili dać wyraz swojemu niezadowoleniu ze sposobu, w jaki przedstawiono to trudne zagadnienie.

- Skąd on się urwał, dlaczego programów w TVP nie prowadzą już dziennikarze, tylko jacyś ludzie mający problemy ze sobą? - napisał internauta.

- Co ma wspólnego strajk o podwyżki z polityką. Dla TVP każde inne zdanie niż oficjalnie obowiązujące w PIS jest mieszaniem się do polityki. Władza ie chce rozmawiać, władza chce dyktować. Czyli jednak dyktatura - stwierdził drugi.

- Jaki poziom "telewizji" takie w niej programy - skomentował kolejny.

- TVPropaganda na straży PiS-owskiej obłudy i ogłupiania ludzi. Miał rację ktoś mówiąc, że ta "firma" musi zostać rozwiązana. Nie potrzeba nam propagandy, tylko wiadomości - oceniła internautka.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Marek Piekarczyk stracił dziecko. Wstrząsające wyznanie: „Zrobili sobie imprezkę na oddziale” 
  2. Uwielbiany aktor „M jak Miłość” zmarł na raka trzustki. Do końca nie tracił nadziei
  3. Niewielu o tym pamięta. Tak kiedyś nazywała się Katarzyna Dowbor
  4. Dramat żony Wiśniewskiego. Przez rozwód musiała poddać się bardzo bolesnej operacji
  5. Z ostatniej chwili: Straszna katastrofa lotnicza. Samolot uderzył w helikopter

Źródło: TVP

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News