TVP w swojej historii miało wiele programów, które ze swoim prowadzących zrobili prawdziwe gwiazdy. Podobnie było i w tym przypadku, jednak córka jednego z gwiazdorów stacji bez wątpienia teraz go przyćmiła.

TVP już od wielu lat wprowadza coraz to nowe formaty programów w swojej ramówce. Jednak wiele z nich nawet nie może się równać z tymi, które pamiętamy sprzed lat. Idealnym przykładem jest program „Śmiechu warte”, który był prowadzony przez kabareciarza i aktora Tadeusza Drozdę. Jego show oglądała dosłownie cała Polska. Jednak jedna z jego córek ponownie wróciła do łask mediów za sprawą jednego wulgarnego zdjęcie.

Córka gwiazdora TVP obnażyła się

Joanna Drozda jest jedną z trzech córek legendarnego prowadzącego ze stacji TVP. W wyborze swojej kariery bez wątpienia kierowała się doświadczeniami swojego ojca, ponieważ również postanowiła zostać aktorką. Jednak jej formy wyrazu artystycznego nie do końca przemawiają do szerokiej publiczności.

Profile aktorki na mediach społecznościowych bez wątpienia należą do jednych z najoryginalniejszych w świecie polskiego show-biznesu. Wszystko za sprawą niecodziennych zdjęć, które mieszają się ze zwykłymi fotografiami ukazujące jej codzienne życie. Jednak niektóre z jej opublikowanych zdjęć potrafią naprawdę zaszokować.

O dziwo jej profil na Instagramie jest naprawdę bogaty, jeżeli chodzi o roznegliżowane zdjęcia. Bez problemu możemy na nim znaleźć zarówno fotografie topless, jak i całkowicie nagie, ale wiele osób w szczególności zainteresowało jedno z jej ostatnich zdjęć. Widzimy na niej bowiem aktorkę, z odsłoniętymi piersiami, na których został zamieszczony wulgarny napis.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIA

Te gwiazdy rzuciły alkohol! Jak pokonały nałóg?

Kontrowersja ponad wszystko

Kobieta ewidentnie wzorowała się na ukraińskim ruchu Femen, którego członkinie właśnie w taki sposób obwieszczają wszystkim temat, który chcą poruszyć. Dodatkowo aktywistki z tej grupy często przyozdabiają swoje włosy wiankami i kwiatami, podobnie jak Joanna Drozda.

Okazuje się jednak, że media społecznościowe to nie jedyne miejsce, gdzie aktorka prezentuje swoje wdzięki. Jej nagie ciało można również zobaczyć w teatrze, co nie do końca podoba się jej ojcu.

– Nie jestem entuzjastą. Nie ma sensu pisać, że lata goła po scenie. Wiadomo, co córka robi. Reżyseruje, gra, pisze i tak dalej. (…) Jak się na to zapatruję? Nie jestem entuzjastą, ale uważam, że jeżeli są takie środki wyrazu, to korzystać z nich można. Nie tylko ona w ten sposób robi – mówił Tadeusz Drozd dla Super Expressu.

fot. instagram.com

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Znaki zodiaku, które uznane są za NAJBRZYDSZE. Nie chcesz być na liście
  2. Pitbull nie ma szans na dom? Wszystkie psy zostały adoptowane, tylko nie on
  3. Cała Polska na to czeka! Już wkrótce wszyscy będą mówić o Mariuszu Pudzianowskim
  4. Bardzo smutne. Beata Tyszkiewicz już nigdy nie spełni swojego marzenia
  5. Krwawa masakra! Martyna Wojciechowska przerażona

16 najsławniejszych Polek, które rozebrały się dla Playboya

ŹRÓDŁOpudelek.pl

Redaktor portalu Pikio.pl. Absolwent ratownictwa medycznego na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie. Człowiek ciekawy świata, komentujący to, co go otacza.