Burza nad Polską zamieniła się w koszmar. 6 osób nie żyje

Burza nad Polską zamieniła się w koszmar. 6 osób nie żyje Źródło: fot. pikio.pl

TVP właśnie podało potworne informacje, dotyczące nagłej burzy śnieżnej, która przeszła już nad częścią województwa mazowieckiego. Nagłe załamanie pogody zbiera śmiertelne żniwo.

TVP podobnie jak inne stacje telewizyjne alarmuje o nagłym i niebezpiecznym załamaniu pogody. Jak na razie największe straty śnieżna burza przyniosła na Mazowszu, gdzie w wypadkach zginęło już 6 osób w ciągu zaledwie kilkudziesięciu minut. Jednak liczba ofiar może wzrosnąć z każdą chwilą, ponieważ groźna anomalia pogodowa nie zakończyła jeszcze swojej krucjaty.

TVP, RMF i inni ostrzegają przed burzą śnieżną

Mogłoby się wydawać, że zima już za nami, jednak pogoda postanowiła spłatać nam na początku wiosny jeszcze jednego psikusa, który już teraz zakończył się kilkoma tragediami. Nagłe załamanie pogody, w którym doświadczyliśmy zarówno silnego wiatru, jak i opadów śniegu i gradu sprawiło, że widoczność na wielu polskich drogach zmalała do zaledwie kilkunastu metrów.

Dodatkowo warstwa śniegu na drodze zamieniła je w prawdziwe lodowisko, na którym wystarczy tylko chwila nieuwagi, aby doszło do wypadku. Na wielu drogach doszło już do groźnych kolizji, w których łącznie zginęło 6 osób, ale to może być dopiero początek.

Według policji liczne wypadki na drogach są wynikiem właśnie nagłej i niespodziewanej śnieżycy, która sprawiła, że warunki na drogach stały się po prostu tragiczne. Trzy osoby zginęły w wypadku na drodze krajowej nr 7 w okolicach Mławy, gdzie ciężarówka zderzyła się z samochodem osobowym, który następnie stanął w płomieniach.

Kolejny wypadek miał miejsce w okolicach Ostrowi Mazowieckiej na drodze wojewódzkiej nr 627. Ciężarówka i bus zderzyły się czołowo. W tym zdarzeniu zginął kierowca i pasażer busa.

Również koło Ostrołęki doszło do wypadku, w którym kobieta kierująca autem marki Toyota straciła panowanie nad kierownicą i uderzyła w drzewo. Niestety, zmarła na miejscu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

To nie koniec listy ofiar burzy śnieżnej, która przeszła nad Polską. Kolejna z nich walczy właśnie o życie. Mowa o 14-letniej dziewczynce, potrąconej na przejściu dla pieszych. Nastolatka została natychmiast przeniesiona śmigłowcem do szpitala, gdzie o jej życie walczą lekarze.

Co gorsze, z każdą chwilą mogą się pojawić kolejne ofiary. Służby apelują, by przeczekać burzę śnieżną w bezpiecznym pomieszczeniu.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Legendarny polski aktor zginął tragicznie na dworcu kolejowym. To była największa strata dla polskiego kina
  2. Miażdżące wyznanie Agnieszki Woźniak-Starak o rodzeniu dzieci! Miliony Polaków zmiesza ją z błotem!
  3. Krystyna Pawłowicz śmieszkuje sobie z internautami. Rozmawiali o desce klozetowej
  4. Żona Zenka Martyniuka jest wściekła! Szokujące nagranie w sieci
  5. Wiemy kiedy i dla kogo będzie 13 emerytura. Haniebne słowa Kaczyńskiego
  6. TVN upokorzony na oczach całej Polski. Do akcji wkroczyła policja

 

źródło: RMF24

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News