TVP pogrążyło się w głębokiej żałobie. Beata Tadla jest zrozpaczona. Śmierć zabrała jej wyjątkowo bliską osobę. Niestety, dziennikarz przegrał z chorobą. Teraz bliscy opłakują tę wielką stratę.

Beata Tadla bardzo mocno przeżywa to, co ostatnio się wydarzyło. Ta wiadomość wstrząsnęła całą Polską, jednak dziennikarki dotknęła szczególnie. Zmarły był bowiem nie tylko jej współpracownikiem ale i przyjacielem.

Beata Tadla emocjonalnie żegna dziennikarza TVP

Dziennikarka była bardzo mocno zżyta ze zmarłym. Był jej kolegą po fachu, a znany był w całym świecie dziennikarskim. Bogdan Sawicki niestety zmarł po walce z nowotworem w wieku 51 lat.

Sawicki był jednym z najpopularniejszych dziennikarzy TVP i prowadzącym legendarnego „Agrobiznesu”. Występował też przez wiele lat w Polskim Radiu. Bogdan Sawicki był ceniony za swój warsztat pracy ale również za swój styl bycia, pogodę ducha i poczucie humoru.

Tadla nie może pogodzić się z tym, że odszedł jeden z jej dziennikarskich mentorów.

Bogdan Sawicki był rozpoznawalny dzięki prowadzeniu takich programów jak „Cztery pory roku”, „Lato z Radiem” czy „Agrobiznes”. Koncerty plenerowe „Lata z Radiem” koordynował w latach 2011-2015.
DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Miłość na okładce, a potem gorzkie rozstanie. Ich dopadła klątwa

– Chłopaku! Miałeś wyzdrowieć! Czekała kawa, obiecałeś! Odszedł dobry, ciepły człowiek… Bardzo, bardzo smutno. Bogdan Sawicki nie żyje… Bogdan!!! Cholerne raczysko! Nie wierzę! – ten wymowny wpis zamieściła na swoim profilu na Instagramie.

 

 ZOBACZ TAKŻE:

  1. Beata Tadla wyląduje na bezrobociu? Właśnie zlikwidowano jej program
  2. Próbowali jej WYSZARPAĆ mikrofon. Zapłakana Tadla zaczęła ujawniać druzgocące kulisy
  3. Meghan Markle jest W CIĄŻY! Dziecko przyjdzie na świat WIOSNĄ!
  4. Beata Tadla odcięta od świata! Razem z politykami PO, NIE chodzi o Sejm
  5. Zmusiła swojego pupila do weganizmu. Jego wygląd jest koszmarny

Znani ludzie, którzy opuścili nas w 2018 roku