Poważny kryzys w małżeństwie Kurdej-Szatan. Gwiazda TVP martwi się o przyszłość

Poważny kryzys w małżeństwie Kurdej-Szatan. Gwiazda TVP martwi się o przyszłość

Kryzysy w związku zaczynają się tam, gdzie rozbiegają się wyobrażenia jednej i drugiej osoby. Teraz doskonale o tym przekonała się Barbara Kurdej-Szatan. Gwiazda TVP martwi się o przyszłość swojego małżeństwa.

Do tej pory w małżeństwie gwiazdy TVP to Barbara Kurdej-Szatan błyszczała jasnym blaskiem i odnosiła zawodowe sukcesy. Teraz w stronę kariery ruszył jej mąż, Rafał Szatan. Niestety, przy tej okazji w małżeństwie pojawił się kryzys. Rafał Szatan dostał propozycję występu w musicalu "Notre Dame de Paris" w Teatrze Muzycznym w Gdyni. Do obsady miał dołączyć dopiero w sierpniu, wcześniej przyjechał na próby, ale tak zachwycił twórców, że do obsady dołączył od maja. Bardzo cieszy się z nowego projektu.

Gwiazda TVP na problemy z życiem osobistym

Jego żona natomiast karierę już bardzo mocno rozwinęła, aktualnie może się po prostu cieszyć popularnością i rozpoznawalnością. Co prawda aktorka utrzymuje, że jest z małżonka dumna: "Zrobiłam mu niespodziankę i oklaskiwałam go na widowni z naszą córeczką, obie byłyśmy z niego dumne". Niestety, fakty są takie, że Barbara chciała mieć drugie dziecko i skupić się na rodzinie. Kiedy mąż rzuci się w wir kariery i nowych obowiązków, ciężko będzie ten plan zrealizować. To momentalnie rodzi wzajemną, przykrą frustrację. Tym bardziej, że w planach są już występy we Francji. - Zaistnieć na międzynarodowej scenie jest jego wielkim pragnieniem. Rafał zdaje sobie sprawę, że jeśli wykorzysta szansę, życie zawodowe nabierze tempa - mówi kolega Rafała Szatana. Ciężko to będzie pogodzić z tym, że jego żona lubi, gdy mąż jest blisko - co sama potwierdza. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Zniszczą Andrzejowi Mrozowskiemu życie. Ujawnił, kim był jego ojciec
  2. Dramat Andrzeja Dudy. Najbliżsi wbili mu nóż w plecy
  3. Hanna Lis ostatecznie upokorzyła męża. Tego jej nie wybaczy
  4. Wojewódzki i Kaczoruk OSZUKALI wszystkich? Nadal są razem? Jest DOWÓD
  5. Najsłynniejszy gwiazdor w historii TVN jest gejem?! Zaskakująca wizja jasnowidza
Źródło: pomponik.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News